• Головна
  • Новини
  • У попутному зіткненні на Львівщині травмовались шестеро осіб

23.08.2021, 10:43

У попутному зіткненні на Львівщині травмовались шестеро осіб

Дорожньо-транспортна пригода сталася 22 серпня, близько 8.00, на автодорозі Львів-Краковець поблизу села Когути Яворівського району.

Про це повідомили в поліції Львівської області.

Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося попутне зіткнення автомобілів «КІА» під керуванням 20-річного жителя міста Яворів та «Mercedes Sprinter», яким керував 31-річний мешканець Івано-Франківської області.

Внаслідок ДТП водій та пасажири «Мерседесу» - чоловіки віком 35 та 47 років, а також 23-річна дівчина, усі мешканці Івано-Франківської області - отримали тілесні ушкодження різної важкості. Також травмовані дві 18-річні пасажирки автомобіля «КІА», мешканки міста Новояворівськ. Усі потерпілі доставлені до лікарні.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Правоохоронці встановлюють усі обставини події.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: