• Головна
 • Новини
 • У пологовому корпусі Львівської обласної клінічної лікарні триває ремонт

28.07.2020, 19:30

У пологовому корпусі Львівської обласної клінічної лікарні триває ремонт

Капітальний ремонт пологового відділення лікарні розпочали у 2018 році. У травні відбувся потворний тендер на визначення виконавця робіт, після чого ремонт продовжили інтенсивніше, пише пресслужба Львівської ОДА.

«Підрядник, який зараз взявся до робіт, активно та якісно продовжив виконання ремонту. Для нас є пріоритетним два комунальних заклади третього рівня, на яких довгий час не велися будівельні роботи. Це Перинатальний центр та пологовий корпус обласної лікарні. Обласний бюджет пріоритетно фінансує цей об’єкт.  Ми докладаємо всіх зусиль, аби якнайшвидше завершити усі роботи та відкрити корпус для пацієнтів. Голова ОДА ставить чітке завдання - до 14 жовтня 2020 року Пологовий корпус має запрацювати, і ми це зробимо», - акцентував заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Залишкова вартість робіт по об’єкту «Реконструкція будівлі пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні із впровадженням енергозберігаючих заходів» після перерахунку проектно-кошторисної документації складає 4 млн 382тис грн. За результатами вдруге проведеного тендеру 12 травня було укладено договір з ТОВ «Орбудсервіс» на суму 3 799 400 грн. З обласного бюджету виділено цього року 3млн 431 грн. Станом на сьогодні освоєно 2074382 грн.

Окрім того, залишкова вартість робіт із капітального ремонту інженерних мереж та приміщень 1,2 та 4 поверхів пологового корпусу після перерахунку становить  38 млн  816 тис грн. Договір укладено на суму 35 899 740 грн. З обласного бюджету у 2020 році виділено 17 млн грн. Станом на сьогодні було освоєно 6 млн 613 тисяч, в тому числі 3 млн 235 тисяч аванс на придбання матеріалів.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: