• Головна
  • Новини
  • У перші дні січня громадський транспорт Львова працюватиме за графіком вихідного

31.12.2025, 21:08

У перші дні січня громадський транспорт Львова працюватиме за графіком вихідного

У четвер, 1 січня, та п’ятницю, 2 січня, громадський транспорт у Львові курсуватиме за розкладом вихідного дня. Про це повідомили в департаменті міської мобільності та інфраструктури Львівської міської ради.

У міськраді пояснили, що рішення пов’язане зі зменшенням пасажиропотоку в перші дні нового року. Автобуси, трамваї та тролейбуси рухатимуться з більшими інтервалами, однак перші та останні рейси на маршрутах буде збережено.

«Просимо пасажирів врахувати зміну розкладу під час планування поїздок», — зазначив директор департаменту Олег Забарило.

Водночас тролейбус №27 у ці дні працюватиме за звичним графіком. Його маршрут охоплює, зокрема, станцію Скнилів, Приміський вокзал, Привокзальний ринок, площу Кропивницького, Собор Святого Юра та Університет.

Актуальні розклади руху громадського транспорту Львова можна переглянути на офіційних ресурсах міської ради.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: