• Головна
 • Новини
 • У новому списку на обмін полоненими понад 200 прізвищ - Зеленський

05.03.2020, 23:52

У новому списку на обмін полоненими понад 200 прізвищ - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українська сторона в Мінську передала список з понад 200 прізвищ для майбутнього обміну полоненими.

Про це йшлося в його інтерв’ю турецькій державній телерадіокомпанії TRT, повідомляють Букви з посиланням на  Офіс Президента.

“Ми передали в Мінську список з понад 200 осіб. Це дуже важливо. Ми дізналися імена цих людей, де вони перебувають. Ми не знаємо, коли та з яких регіонів ми повернемо цих людей, але ми, безумовно, прагнемо цього”, — сказав Зеленський.

Глава держави зазначив, що деякі з людей, що потрапили в список, могли померти на незаконно окупованих територіях або в РФ через катування.

“Деяких катували, ми не знаємо, хто там є. Але, на жаль, знаємо, що зможемо повернути лише тіла деяких з цих людей. У Мінській групі є люди, які працюють над усіма цими питаннями”, — додав він.

Раніше керівник Офісу президента України Андрій Єрмак в Мінську обговорив з куратором українського напрямку від РФ, заступником керівника Адміністрації президента Російської Федерації Дмитром Козаком звільнення полонених.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: