• Головна
  • Новини
  • У львівській лікарні з допомогою робота Da Vinci прооперували дівчинку з недитячою хворобою

02.02.2022, 11:18

У львівській лікарні з допомогою робота Da Vinci прооперували дівчинку з недитячою хворобою

У лікарні швидкої медичної допомоги Першого медичного об’єднання Львова лікарі з допомогою робота Da Vinci за годину позбавили болю дівчинки, якій 7 років докучала недитяча хвороба.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

«Весь жовчний міхур Ангеліни був наповнений камінцями. Їх у дівчинки виявили, коли їй було лише 3 рочки. Це рідкість для діток, бо здебільшого на таке страждають дорослі. Відтоді, як Ангеліні поставили діагноз, її лікували медикаментозно, що лише ускладнювало перебіг хвороби (ліки сприяли «подрібненню» каменів, що могло заблокувати вихід жовчі із протоки). Дитина постійно відчувала дискомфорт, а жовчний міхур продовжував наповнюватися камінцями, які будь-якої миті могли заблокувати жовчні протоки.

До наших спеціалістів Першого медичного об’єднання Львова батьки Ангеліни звернулися вже знаючи, що потрібна операція. Обрали нас, бо тут її можна було виконати за допомогою роботизованої системи Da Vinci», - повідомили лікарі.

Через кілька проколів лікарі «руками робота» видалили жовчний міхур з двома великими камінцями по 1,5 сантиметри кожен і низкою дрібненьких, розміром як просо. Втручання тривало лише годину, а за добу маленьку пацієнтку відпустили додому.

Того ж дня лікарі з допомогою робота Da Vinci прооперували ще одну дівчинку 15-ти років, яка мала таку ж хворобу. Відтак операція пройшла успішно, а пацієнтка почувається добре.

Якщо потрібна допомога спеціалістів – можна звертатися за номерами: 0660180919; 0671180919.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: