09.11.2023, 16:41
У львівській лікарні святого Пантелеймона капітально відремонтували Центр голови та шиї
У Центрі голови та шиї лікарні святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова відкрили нові палати для пацієнтів. Саме тут лікують тих, хто має травми чи патології голови, шиї та ЛОР-органів. Відремонтувати сім палат і коридор вдалось завдяки благодійникам.
Востаннє ремонт тут проводили понад 10 років. З того часу, через великий потік пацієнтів, оновлення потребували стіни та підлогове покриття як у палатах, так і в коридорі. Вдалось це зробити завдяки благодійникам – компанії Regno, Zammler, Mitsubishi Motors в Україні та іншим.
«З перших днів війни до нас потрапляє багато пацієнтів зі всієї України з тяжкими мінно-вибуховими травмами, вогнепальними пораненнями, які потребують складних реконструктивних ЛОР-операцій. І водночас, потребують комфортних умов перебування тут. Тому дякую нашим благодійникам і партнерам за постійну підтримку і допомогу», - зауважив директор лікарні святого Пантелеймона Юліан Голик.
Окрім того, для комфорту пацієнтів, у кожній палаті доброчинці встановили сучасні системи кондиціонування.
«Проблема була в тому, що в нас сонячна сторона і завжди пацієнти жалілися на те, що влітку дуже жарко в палатах, а взимку – холодно. Тому відповідно до всіх санітарних норм провели ремонт, поставили кондиціонери, повністю змінили дизайн палат. Я дуже вдячний спонсорам за цю допомогу.
Пацієнти в нас дуже важкі, тому що ми надаємо, як правило, невідкладну допомогу при ЛОР-патологіях і патологіях щелепно-лицевої ділянки. Пацієнти поступають із запальними процесами, з пухлинами, і водночас, ми проводимо планові операції, а також операції реконструктивні», - пояснює керівник Центру голови та шиї Олег Ковтуняк.
Ремонти тривали декілька місяців за кошти меценатів. Вартість робіт сягнула близько 65 тисяч доларів.
«Ідея зробити ремонт виникла кілька місяців тому, і для цього зібрав однодумців серед друзів-підприємців. Зараз доволі важкий час і він мені нагадує процес на Евересті, коли ти вже фізичних сил не маєш, а йдеш на морально-вольових. От як на мене, зараз в Україні час, коли треба всім, незважаючи на те, що важко, зробити ще один ривок до перемоги. Враховували побажання лікарів центру і свій досвід, адже у 2021 році ми ремонтували відділення дитячої кардіохірургії у цій лікарні. Хочу подякувати всім, хто з першого разу долучився до нашої ініціативи», - каже Роман Городечний, військовослужбовець ЗСУ, меценат, співзасновник компанії Regno, логістичного центру Port, перший львів’янин, який піднявся на Еверест.
«Ми допомагаємо ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення: фінансово – через підтримку різних проєктів, і власним прикладом – ставши на захист країни. Зараз я і ще 25 наших співробітників служать у війську. Є, на жаль, серед колег і ті, хто повертається з фронту із травмами. Їм, як і усім пораненим захисникам і захисницям, потрібна своєчасна й фахова медична допомога. І наш внесок у це – безумовний обовʼязок і прояв вдячності», - зазначає Віктор Шевченко, співвласник групи логістичних компаній Zammler.
Нагадаємо, Центр голови та шиї лікарні святого Пантелеймона – це сучасний центр для цілодобової ургентної та планової допомоги пацієнтам із патологіями щелепно-лицевої ділянки: запальних процесів, травматичних пошкоджень, пухлинних утворень, а також для допомоги хворим з патологіями і травмами вуха, горла та носа. За рік допомогу тут отримує близько 2 тисяч пацієнтів, з них 1,5 тисяч – це пацієнти, які потребують оперативного втручання.
За темою
- У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
19.04.2026, 12:49
- Пластуни Львова відзначили 114-річчя організації
19.04.2026, 12:31
- У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19.04.2026, 11:11
- У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18.04.2026, 14:56
- До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
18.04.2026, 11:04
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми


