15.04.2021, 17:17

У кого з головних лікарів у Львові найвищі зарплати

У п'ятірку потрапили керівники трьох закладів, підпорядкованих Львівській міській раді, та двох – обласній, а переможцем очікувано став генеральний директор Лікарні швидкої допомоги Олег Самчук, річна зарплата якого склала майже мільйон гривень.

Про це свідчить аналіз декларацій медиків на сайті НАЗК, інформує "Еспресо.Захід".

У переліку – десять найбільших лікарень Львова. Головний висновок: зарплати керівників медзакладів Львівської міської ради суттєво вищі від установ обласної ради. До того ж їх значно підняли у 2020 році. І на цю ситуацію ніяк не в пливають ні вислуга, ані ранг лікарів обласних лікарень.

До прикладу, у нижній частині списку виявилися відразу чотири директори комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради (КНП ЛОР). Так, генеральний директор КЗ ЛОР "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня" Богдан Чечотка, який у свій час був керівником департаменту охорони здоров’я ЛОДА, заробив за рік всього неповних 200 тис. грн.

Трошки більше, а саме близько 210 тис. грн., отримав у минулому році директор КНП ЛОР "Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр" Андрій Синюта.

Багаторічний керівник КНП ЛОР "Львівська обласна клінічна лікарня", до того ж депутат Львівської обласної ради, Михайло Гичка отримав 312 тисяч у рік.

Ще один медик з величезним стажем, директор КНП ЛОР "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" Ігор Ковальчук, заробив у 2020 майже 356 тисяч гривень.

Майже впритул до першої п'ятірки підійшов виконувач обов'язків генерального директора КНП "Восьма міська клінічна лікарня міста Львова" Василь Трунквальтер. Його попередник, Василь Обаранець, звільнився у листопаді 2020 року і за десять місяців задекларував трохи більше, як 420 тис. грн. Новий керівник за період роботи у Восьмій лікарні заробив понад 193 тисячі. Не зовсім коректно додавати ці дві цифри, але навіть приблизний підрахунок свідчить, що зарплата головного лікаря у цій установі становитиме близько 0,5 млн грн. Тим більше, що заклад зараз активно розбудовується та отримує величезні інвестиції. То ж не дивно, якщо наступного року він опиниться серед лідерів.

Інфографіка: Еспресо.Захід. Щоб збільшити зображення – клікніть на картинку

А верхню частину рейтингу відкриває директор КНП ЛОР "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ" Олександра Бурда. Вона перебуває на посаді з січня 2020 року і її зарплата становить майже 472 тисячі гривень. То ж, якщо припустити, що це сума за 11 місяців, то у місяць виходить 42,9 тис грн.

Далі йде генеральний директор КНП ЛОР "Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр" (колишній Центр легеневого здоров'я, або тублікарня) Любомир Рак. Його заробітна плата у 2020 році становила майже 586 тис. грн. (48,8 тис в місяць) Вона не надто змінилась у відношенні до 2019, коли керівнику цієї установи нарахували 520 тисяч.

Першу трійку склали керівники лише лікарень ЛМР. При чому, саме у їх випадку можна говорити про суттєве зростання рівня заробітної плати, у порівнянні з 2019 роком.

На третій позиції опинився головний лікар КНП "Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова" Дмитро Квіт, отримавши у 2020 році зарплату у розмірі, трохи більше 590 тисяч гривень (49,3 тис в місяць). Для порівняння, у 2019 році цей показник становив 330 тисяч.

На другому місці розташувалась головний лікар КНП "Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева" Джаваіра Джафарова, якій у 2020 році нараховано трохи більше як 657 тисяч гривень (54,8 тис в місяць). У 2019 році заробітна плата керівника цієї лікарні була суттєво нижчою – 436, 2 тис.

Лідером цілком очікувано виявився генеральний директор КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова" Олег Самчук. У його випадку також складно говорити про абсолютні цифри, адже він став керівником "швидкої" лише у лютому 2020 року. Проте навіть зарплата, отримана за неповний рік, є більшою, аніж у головних лікарів інших закладів. Якщо ж взяти до уваги нарахування за 2020 рік, які він отримував на попередньому місці роботи та у Львові, то разом виходить майже один мільйон гривень: 250 тисяч у Ковельському МТМО та 736,5 – у ЛШМД.

Звісно ж, можна стверджувати, що лікарня швидкої допомоги є найбільшою у Львові, відтак там і найбільше роботи і відповідальності. Проте і у районному Ковелі Олег Самчук мав зарплату, яка могла б робити його найбагатшим головним лікарем Львова. У 2019 році на посаді головного лікаря КНП Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання і головного лікаря центральної районної лікарні він отримав 813,6 тисяч гривень.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: