• Головна
 • Новини
 • У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

05.04.2021, 12:09

У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

У Державній екологічній інспекції України розповіли, яких заходів вживатимуть до начальника екоінспекції на Волині Олександра Кралюка, який днями втрапив у гучний скандал. Нагадаємо, у його робочому кабінеті періодично влаштовували гучні нічні гуляння. Одну з таких дискотек під відбірну російську попсу зняли на відео обурені мешканці сусідніх будинків. 

Журналісти ІА "Конкурент" так і не змогли зв'язатися з очільником екоінспекції Волині. Тому ми звернулися за коментарем до керівництва Держекоінспекції України. 

У відповідь на наші запитання пресслужба голови Держекоінспекції Андрія Мальованого повідомила, що після скандалу розпочато службову перевірку. Андрій Мальований навіть викликав Олександра Кралюка для надання пояснень до Києва. Начальник ДЕІ у Волинській області не прибув та повідомив, що знаходиться на лікарняному.

Наразі прийнято рішення про порушення дисциплінарного провадження стосовно Олександра Кралюка. За його результатами будуть прийматись відповідні кадрові рішення.

Нагадаємо, у вівторок, 30 березня, у приміщенні управління Держекоінспекції у Луцьку влаштували вечірку. Згідно з розташуванням вікон, кабінет, з якого вночі доносилися звуки дискотеки, належить начальнику державної екологічної інспекції на Волині Олександру Кралюку.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

  Мирослав Дністрянський

  Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

  Мирослав Дністрянський

  Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: