У четвер, 9 лютого, у Львові відбудеться прощання з трьома військовослужбовцями, які загинули у боях з російськими окупантами, – Михайлом Попиком, Віталієм Федором та Богданом Бараном
Про це повідомили у Львівській міській раді.
Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Відтак Михайла Попика та Віталія Федора поховають на Личаківському кладовищі. А Богдан Баран на вічний спочинок попрямує до рідного села Дмитре на Львівщині. Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Довідково. 57-річний Михайло Попик – уродженець села Малі Баранівці Львівської області. Закінчив Відокремлений структурний підрозділ "Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка". Після завершення навчання проходив військову службу в місті Алмати (Республіка Казахстан).
Займався будівельною справою, зокрема, працював на ПП "Меблевик" та на Львівському домобудівному комбінаті. У вільний час захоплювався столярством.
Із початком повномасштабного вторгнення вступив до лав місцевої територіальної оборони, активно займався волонтерством. Згодом вступив до складу 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ. Загинув 30 січня. У Михайла Попика залишилися мама, сестри та племінники.
Львів'янину Віталію Федору було 46 років. Навчався у СЗШ №78, згодом здобував професійно-технічну освіту у місті Львові. Після завершення навчання проходив військову службу. У мирний час працював у будівельній сфері, займався ремонтами. Захоплювався рибальством та велоспортом.
Із початком повномасштабного вторгнення РФ вступив до лав 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Боровся із державою-терористом на східному напрямку. Загинув 2 лютого. У Віталія Федора залишилися дружина, син, донька, батьки та двоє братів.
27-річний Богдан Баран – уродженець села Дмитре на Львівщині. Закінчив економічний факультет Львівського кооперативного коледжу економіки і права за спеціальністю фінанси і кредит. Згодом здобув вищу освіту в Національному університеті "Львівська політехніка".
Цікавився історією та правознавством. Захоплювався футболом, брав активну участь у різноманітних турнірах. Працював продавцем-консультантом у ТОВ "Епіцентр К" та "Нова лінія".
У березні 2022 року добровольцем пішов на війну. Боровся із російськими окупантами у лавах 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Загинув 3 лютого. У Богдана Барана залишилися мама та сестра.
За темою
- У Львові шукають заміну директору органного залу
23.03.2023, 12:15
- Укрзалізниця запускає поїзд зі Львова до Краматорська. Розклад руху
23.03.2023, 08:57
- “Скаржився на тиск командира”: батьки про смерть курсанта Львівського університету внутрішніх справ
22.03.2023, 22:43
- На Львівщину евакуювали сімох пацієнтів зі східних регіонів
22.03.2023, 22:18
- 36-річний чоловік погрожував гранатою працівникам поліції Львівщини
22.03.2023, 12:20
Обговорення
Львів
ТОП
“Скаржився на тиск командира”: батьки про смерть курсанта Львівського університету внутрішніх справ
Серед загиблих на Київщині - водій "швидкої", яка приїхала допомагати постраждалим
Уночі РФ атакувала Київщину безпілотниками, ППО збила всі повітряні цілі
На Одещині ракета влучила в монастир Московського патріархату
Укрпошта скорочує кількість відділень, у яких можна обміняти старі лампи на LED: названо причину
ФОТО
Відео

"Ганяли окупантів по полю як тарганів": львівські тероборонівці показали, як ліквідовують росіян з неба
Коментар
Блоги

Василь Чорний
Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський
ПРО ВИЗНАЧНУ РОЛЬ ЄВГЕНА ОЛЕСНИЦЬКОГО В УКРАЇНСЬКОМУ СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ НАПРИКІНЦІ ХІХ – ПОЧ. ХХ ст.

Василь Чорний
Кіровоградська область в умовах воєнного стану