• Головна
  • Новини
  • У четвер Львів попрощається з трьома бійцями, які загинули на фронті

08.02.2023, 21:21

У четвер Львів попрощається з трьома бійцями, які загинули на фронті

У четвер, 9 лютого, у Львові відбудеться прощання з трьома військовослужбовцями, які загинули у боях з російськими окупантами, – Михайлом Попиком, Віталієм Федором та Богданом Бараном

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. 

Відтак Михайла Попика та Віталія Федора поховають на Личаківському кладовищі. А Богдан Баран на вічний спочинок попрямує до рідного села Дмитре на Львівщині. Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Довідково. 57-річний Михайло Попик – уродженець села Малі Баранівці Львівської області. Закінчив Відокремлений структурний підрозділ "Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка". Після завершення навчання проходив військову службу в місті Алмати (Республіка Казахстан).

Займався будівельною справою, зокрема, працював на ПП "Меблевик" та на Львівському домобудівному комбінаті. У вільний час захоплювався столярством.

Із початком повномасштабного вторгнення вступив до лав місцевої територіальної оборони, активно займався волонтерством. Згодом вступив до складу 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ. Загинув 30 січня. У Михайла Попика залишилися мама, сестри та племінники.

Львів'янину Віталію Федору було 46 років. Навчався у СЗШ №78, згодом здобував професійно-технічну освіту у місті Львові. Після завершення навчання проходив військову службу. У мирний час працював у будівельній сфері, займався ремонтами. Захоплювався рибальством та велоспортом.

Із початком повномасштабного вторгнення РФ вступив до лав 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Боровся із державою-терористом на східному напрямку. Загинув 2 лютого. У Віталія Федора залишилися дружина, син, донька, батьки та двоє братів.

27-річний Богдан Баран – уродженець села Дмитре на Львівщині. Закінчив економічний факультет Львівського кооперативного коледжу економіки і права за спеціальністю фінанси і кредит. Згодом здобув вищу освіту в Національному університеті "Львівська політехніка".

Цікавився історією та правознавством. Захоплювався футболом, брав активну участь у різноманітних турнірах. Працював продавцем-консультантом у ТОВ "Епіцентр К" та "Нова лінія".

У березні 2022 року добровольцем пішов на війну. Боровся із російськими окупантами у лавах 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Загинув 3 лютого. У Богдана Барана залишилися мама та сестра.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Ганяли окупантів по полю як тарганів": львівські тероборонівці показали, як ліквідовують росіян з неба

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО ВИЗНАЧНУ РОЛЬ ЄВГЕНА ОЛЕСНИЦЬКОГО В УКРАЇНСЬКОМУ СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ НАПРИКІНЦІ ХІХ – ПОЧ. ХХ ст.

Василь Чорний

Кіровоградська область в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: