• Головна
 • Новини
 • У церкві на Старосамбірщині виставлять мощі святого Івана Павла ІІ

28.09.2020, 13:25

У церкві на Старосамбірщині виставлять мощі святого Івана Павла ІІ

На Львівщину привезуть мощі святого Івана Павла ІІ. Їх виставлять у храмі Святої Трійці (санктуарій Матері Божого Провидіння, РКЦ) в с. Нижанковичі на Старосамбірщині у суботу, 3 жовтня. Також у цей день митрополит Львівської архідієцезії Мечислав Мокшицький освятить пам’ятник Іванові Павлу ІІ.

Як повідомив Zaxid.net настоятель костелу о. Гжегож, цього дня відбудеться зразу декілька важливих подій: освячення пам'ятника Іванові Павлу ІІ, виставлення мощей та з'їзд священиків Самбірського деканату. Урочистості розпочнуться об 11:00.

Настоятель розповів, що мощі, а саме часточка волосся Івана Павла ІІ, залишаться у храмі назавжди, тож віряни матимуть змогу в будь-який час помолитися біля них.

Перший костел у Нижанковичах був споруджений у 1448-1451 роках, опісля він був декілька разів знищений та відбудований. У 1945-1989 роках святиню закрили, тут були склад та спортивний зал. 19 жовтня 1991 року єпископ Рафал Керницький освятив повернений храм, ремонт якого тривав протягом 1992-1994 років. У 2007 році святиню було проголошено санктуарієм Матері Божої Провидіння.

До слова, у травні 2016 року, віряни мали можливість вшанувати реліквії та особисті речі святогоІвана Павла ІІ, які виставляли для огляду у Львові.

Нагадаємо, Іван Павло ІІ став Папою Римським у 1978 році, він – перший в історії Папа слов'янського походження і перший за 455 років, хто не мав італійських коренів. У червні 2001 року Іван Павло II відвідав з офіційним візитом Україну, де відправив меси у Києві та Львові. Помер у віці 84 років. Канонізований у 2014 році.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: