Внаслідок удару росіян по 5-поверховому будинку у Запоріжжі загинули 2 людини, під завалами залишаються люди, будинок практично повністю зруйновано.
Джерело: секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у Telegram, Державна служба України з надзвичайних ситуаційу Telegram
Пряма мова: "За попередньою інформацією, загинули 2 людини. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким".
Деталі: За словами Куртєва, внаслідок ворожого обстрілу 5-поверховий будинок у Запоріжжі практично повністю зруйновано, під завалами залишаються люди.
На місці трагедії розгорнуті пункти допомоги ДСНС, Національної поліції, міської ради та соціального захисту, а комунальні автобуси евакуюють потерпілих, повідомив він.
Секретар міськради уточнив, що повна інформація про наслідки атаки ще встановлюється.
За даними ДСНС, у Запоріжжі внаслідок ракетного удару зруйновано з 5 по 1 поверхи 5-поверхового житлового будинку в межах одного під’їзду.
За темою
- У Запоріжжі комбата викрили на поборах із військових
06.05.2026, 18:10
- У ЗСУ завершують розслідування щодо можливих зловживань у 58-й окремій мотопіхотній бригаді
24.04.2026, 19:48
- В Одесі у власному авто виявили мертвим депутата міськради
20.04.2026, 16:16
- Мирослав Денис організував виставку Алея Незламних міст, яку побачили вже десятки українських міст
17.04.2026, 21:29
- При ЗСУ створили Воєнну експертну раду з іноземними генералами
15.04.2026, 15:47
Обговорення
Події
ТОП
На Прикарпатті поліцейський відкрив вогонь по військовому в СЗЧ, який напав з ножем на правоохоронців
На Буковині свекор убив 21-річну невістку, а разом із сином закопав тіло на городі — обох взяли під варту
Поліцейських на Хмельниччині підозрюють у знищенні та приховуванні доказів смертельної ДТП
У Львові взяли під варту чоловіка, який погрожував ножем 13-річній дівчинці
Внаслідок ДТП на Львівщині травмований неповнолітній мотоцикліст
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми