Комунальні служби Запоріжжя не встигають забирати сніг, який інтенсивно йде з ночі. У мерії констатують, що таких складних погодних умов у місті не було кілька років поспіль.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, передає Укрінформ.
"Сьогодні у Запоріжжі знову рясні опади. Таких складних зимових погодних умов місто не бачило вже кілька років поспіль. Комунальні служби працюють з ночі, але через сильний сніг та дощ прибрати відразу все Запоріжжя непросто", - йдеться у повідомленні.

Чиновник зазначив, що перебуває на постійному зв'язку з головами районів, профільними заступниками та комунальними службами. Усі вони несуть відповідальність за ситуацію на дорогах та тротуарах Запоріжжя. Робота проводиться цілодобово.

На сайті Запорізької міської ради наголошується, що опади у місті розпочалися з 3 години ночі.

"Вони були досить інтенсивні, за офіційними даними, за 6 годин випало 22 мм опадів. Зранку безперервно працюють 56 одиниць КП "ЕЛУАД". Також задіяні інші комунальні підприємства міста", - наголосив заступник міського голови Олександр Константинов.

За його словами, у місті є дороги із ускладненим рухом. Усі зауваження від мешканців міста ретельно відстежуються, також аналізуються та звернення до контакт-центру "1580". "Загалом у місті є нестача снігоприбиральної техніки. Водночас, на наступний рік для КП "ЕЛУАД" за рахунок коштів програми Міжнародної фінансової корпорації заплановано придбання 50 одиниць спецтехніки, у тому числі і тієї, яка задіяна на розчищенні доріг від снігу", - додали у мерії.

Запорожців закликають не залишати автомобілі на узбіччі доріг, оскільки це серйозно ускладнює прибирання.
За темою
- У двох областях України затримали чоловіків, які намагалися продати криміналітету "трофейну" зброю
29.11.2023, 17:05
- Суд арештував нардепа Лабазюка із можливістю застави у 40,2 млн грн
28.11.2023, 10:01
- РФ вдарила ракетою по підприємству у Запоріжжі: є поранений
28.11.2023, 09:00
- Негода в Україні: перекрито 14 автодоріг, знеструмлено 2 тис. населених пунктів, в Одесі від переохолодження померли три людини
27.11.2023, 15:56
- Негода на Одещині: на трасах обмежили рух транспорту, на дорогах виникли ДТП з постраждалими, школи перевели на дистанційку
26.11.2023, 15:57
Обговорення
Події
ТОП
Львів знову видаватиме містобудівні умови і обмеження
У Львові медики врятували 87-річну пацієнтку з Запоріжжя, в якої виявили рак
На Львівщині «Мерседес» зіткнувся з деревом – троє осіб травмовані
Залужний і мерзенна дрібнота. Юрій Журавель опублікував карикатуру на підтримку Головнокомандувача
На Львівщині на пожежі в чотириповерховому будинку вогнеборці врятували жінку з немовлям
ФОТО
Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова
Коментар
Блоги

Мирослав Дністрянський
ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк
Уряд генерування проблем

Василь Чорний
Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану