У Запоріжжі вирок отримала 59-річна жінка, яка віддала власного 12-річного сина сторонній людині для жебракування.
На дитині вона планувала заробляти 600 гривень на день, повідомили в Офісі генерального прокурора та Запорізькій обласній прокуратурі.
За даними слідства, після втрати роботи жінка заробляла, використовуючи сина для збору грошей під виглядом благодійності. У грудні 2020 року вона віддала хлопчика сторонньому чоловікові в обмін на гроші.
Правоохоронці дізналися про можливий злочин завдяки місцевому мешканцю, який про це повідомив.
Жінку викрили під час зустрічі з "покупцем". На місце вона прийшла зі свідоцтвом про народження сина. Після отримання коштів її затримали, а хлопчика вилучили з родини. Дитина потрапила до центру соціально-психологічної реабілітації.
Тепер суд визнав її винною у торгівлі дитиною з метою експлуатації – частина 3 статті 149 Кримінального кодексу. Жінці призначили покарання у вигляді дев'яти років позбавлення волі.
За темою
- Генштаб ЗСУ спростував російські заяви про нібито удар по автобусу з дітьми на Брянщині
17.06.2026, 17:14
- ВАКС визначив заставу для співробітника СБУ у справі про вимагання 150 тис. доларів
17.06.2026, 15:30
- Підтримка втручання президента в роботу уряду та парламенту в Україні знизилася більш ніж на чверть — опитування КМІС
17.06.2026, 15:07
- Російські безпілотники пошкодили сортувальний центр «Нової пошти» у Сумах: під загрозою понад 13 тисяч відправлень
17.06.2026, 13:57
- Священника ПЦУ в Києві засудили за дописи про війну та «покаяння» українців
17.06.2026, 13:43
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні