13.06.2025, 11:08
У «Ягодині» службові собаки прикордонників виявили наркотики у водія вантажівки та пасажирів автобуса
В пункті пропуску «Ягодин» прикордонники Волинського загону за допомогою службових собак знайшли марихуану у двох чоловіків та жінки, які прямували на виїзд з України.
Учора під час перевірки вантажівки під керуванням 56-річного жителя Чернігівщини чотирилапий помічник вказав на коробку з-під цукерок, яка знаходилася у дверцятах кабіни. Всередині оглядова група виявила пакунок з речовиною рослинного походження.
Ще одну, схожу на марихуану, речовину інспектори знайшли під час огляду речей пасажира рейсового автобуса, що слідував до Варшави. Службовий собака зреагував на сумку громадянина Японії, в якій і знаходився пакунок з наркотиками.
Спробувала провести «травичку» через українсько-польський кордон й 44-річна мешканка Полтави. Вона їхала за кордон рейсовим автобусом сьогодні вранці. Три згортки з речовиною рослинного походження вона спакувала в косметичку. Та гострий нюх службового собаки допоміг прикордонникам виявити заборонене.
Про усі знахідки прикордонники поінформували співробітників Національної поліції. Вилучені речовини буде направлено на експертизу.
За темою
- У Шацькій громаді планують встановити антидронові сітки на дорогах біля кордону з Білоруссю
10.06.2026, 16:13
- 18-річна спортсменка з Луцька встановила рекорд України
23.05.2026, 14:20
- Суд у Луцьку скасував мобілізацію викладача через право на відстрочку та збій у «Резерв+»
20.05.2026, 16:23
- На Волині чоловік викрав мотоцикл і сховав його в хащах
11.05.2026, 14:11
- 8 тисяч доларів за «інвалідність»: на Волині затримали організаторів протиправної схеми
08.05.2026, 12:44
Обговорення
Луцьк
ТОП
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
В Університетській лікарні врятували 28-річну жінку, від якої відмовилися медичні заклади на заході України
На Львівщині чоловік після конфлікту з тещею підпалив будівлю і вчинив самоспалення
У Луцьку на хабарі у 3500 доларів поліція затримала керуючого адвокатським бюро
За добу ЗСУ ліквідували понад 1300 окупантів і знищили десятки артсистем — Генштаб
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні