06.01.2026, 13:01
У Харківському районі Kia виїхала на зустрічну смугу та зіткнулася з автобусом: травмувалися 18 людей
У Харківському районі сталася масштабна дорожньо-транспортна пригода за участі легкового автомобіля та пасажирського автобуса. Внаслідок зіткнення постраждали 18 осіб, серед яких є неповнолітній.
Про це повідомили в поліції Харківської області.
За попередньою інформацією правоохоронців, водій автомобіля Kia Sorento, який рухався у напрямку міста Мерефа, не впорався з керуванням. У результаті автомобіль виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з пасажирським автобусом Mercedes-Benz Sprinter.
Унаслідок аварії травмувалися люди віком від 17 до 70 років. Серед постраждалих — пасажири автобуса, пасажир легкового автомобіля, а також водії обох транспортних засобів. Трьом жінкам медичну допомогу надали безпосередньо на місці події, ще 15 потерпілих госпіталізували до медичних закладів.
За фактом ДТП слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Правоохоронці встановлюють усі обставини та причини аварії.
У поліції також звернули увагу, що 6 січня у Харкові та області спостерігається туман, через що видимість на дорогах місцями знижується до 200–500 метрів. Синоптики оголосили I рівень небезпеки (жовтий).
У зв’язку з цим водіям радять уникати ризикованих маневрів, знижувати швидкість, збільшувати дистанцію між автомобілями та користуватися протитуманними фарами разом із ближнім світлом. Пішоходів закликають переходити дорогу лише у визначених місцях та використовувати світлоповертальні елементи.
За темою
- ППО знешкодила 123 дрони, але є влучання на 10 локаціях
27.07.2026, 09:47
- ООН спрямовує $358 млн на зимову допомогу для 2,1 млн українців
26.07.2026, 22:24
- Пошкоджене внаслідок російського удару судно Golden Leo почало тонути біля Одеси
26.07.2026, 21:00
- Журналісти з’ясували, де може жити Янукович у Росії та яке ім’я використовує
26.07.2026, 20:48
- Удар по супермаркету в Чернігові: двоє загиблих і 20 поранених
26.07.2026, 20:28
Суспільство
ТОП
У Львові дівчина на самокаті врізалася в автомобіль: її забрала швидка
На Львівщині чоловік стріляв у бік Audi: суд призначив 4 роки ув’язнення
У Львові через обрив пантографа зупинився трамвай
Біля Львова автомобіль збив 64-річного велосипедиста: чоловіка госпіталізували
Внаслідок ДТП на Львівщині загинув 22-річний мотоцикліст
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні