• Головна
 • Новини
 • У Верховній Раді пропонують змінити порядок проведення мобілізації

16.08.2023, 16:53

У Верховній Раді пропонують змінити порядок проведення мобілізації

Що може змінитись для українців?

В Україні хочуть змінити порядок проведення мобілізації, так комунальники та власники будинків зможуть вручати повістки на на законодавчому рівні.

Про це йдеться у тексті законопроєкту.

“Пропонується дозволити комунальникам та власникам будинків збирати інформацію про військовозобов’язаних чоловіків, а також сприяти їхньому прибуттю на виклик у військкомат”, – йдеться у пояснювальній записці.

Зазначається, що законопроєкт має врегулювати питання з тими, хто не готовий воювати, наприклад, щодо релігійних чи інших переконань. Ці причини пропонується зазначати у відповідній заяві, яка надсилається до військкомату.

Таким чином, на думку авторів, “військкомати” зможуть сконцентруватися на роботі з вмотивованими патріотами, а інші громадяни, без потреби тікати й ховатися від повісток, будуть працювати на економіку.

“Метою законопроєкту є підвищення мотивації до захисту Вітчизни та оптимізація мобілізаційної діяльності для досягнення комплексного позитивного результату у справі зміцнення обороноздатності держави”, – йдеться у повідомленні.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Уряд генерування проблем 

  Василь Чорний

  Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

  Василь Чорний

  Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: