• Головна
 • Новини
 • У Венесуелі заявили про перехід з католицизму в протестантизм

18.01.2020, 12:42

У Венесуелі заявили про перехід з католицизму в протестантизм

Президент Венесуели Ніколас Мадуро заявив, що громадяни держави масово переходять з католицизму, оголошуючи себе євангельськими християнами (протестантами).

Про це свідчить його заява на зустрічі з головами муніципалітетів, пишуть Букви.

Мадуро зазначив, що раніше в країні було близько 3% євангельських християн, але тепер їх майже 40%. Тому було прийнято рішення відмовитися від католицизму на державному рівні на користь протестантизму.

“Хочу розповісти вам, дорогий Папа Франциск, про те, що народ Венесуели відмовляється від католицизму. Майже 40% громадян оголосили себе євангельськими християнами, а до цього їх було 3%”, – заявив Мадуро.

Він вважає, що такий масовий перехід венесуельців в церкви євангельських християн виник через те, що католицькі єпископи займають не релігійну, а політичну позицію, фактично використовуючи Венесуельську єпископську конференцію як політичну партію.

5 серпня президент США Дональд Трамп підписав указ про введення нових санкцій проти деяких чиновників Венесуели, блокуючи їх активи.

Влада таких європейських країн, як Франція, Іспанія, Німеччина, Великобританія і Нідерланди 16 липня заявили про те, що розглядають можливість введення санкцій проти режиму президента Венесуели Ніколаса Мадуро.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: