13.10.2021, 16:09

У Туреччині знову горить ліс

Пожежа почалася через потрапляння блискавки. В гасінні задіяні вертольоти. Боротися з вогнем важко, оскільки пожежа спалахнула в важкодоступному районі.

У Туреччині в курортному Кемері в лісовій зоні в Гейнюк на плато Учолук виникла масштабна лісова пожежа. В гасінні вогню задіяні вертольоти. Про це повідомляє телеканал NTV, передає Кореспондент.

За словами мера Кемера Неджаті Топалоглу, через важкодоступну гірську місцевість і сильний вітер, що змінює напрямки, боротьба з полум'ям утруднена.

З вогнем борються чотири вертольоти, два бульдозери, 13 пожежних авто. Пожежникам допомагають працівники лісового господарства. Муніципальні співробітники підвозять рятувальникам воду та айран.

За попередніми даними, пожежа в лісі почалася через попадання блискавки.

Нагадаємо, Туреччина сильно постраждала від масштабних лісових пожеж, що виникли в серпні. У ході пожеж знищено, приблизно, 160 тисяч гектарів лісу. Пожежі пошкодили 30 тисяч гектарів лісів у Манавгат, 12,6 тисячі гектарів - у Бодрумі, 8 тисяч - у Мармарисі та 6,5 тисячі га навколо Гюзельбага, в Анталії. Наймасштабніші пожежі вирували в період 2 - 9 серпня. Дослідження показали, що температура поверхні піднімалася до 90-100 градусів.

З 25 вересня в країні зафіксували ще вісім лісових пожеж у провінціях Анталія, Стамбул, Ізмір, Адана, Стамбул, Денізлі.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

Богдан Рабешко

У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

Михайло Цимбалюк

Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: