• Головна
  • Новини
  • У Трускавці закривається один з найбільших санаторіїв «Кристал»

19.12.2021, 20:35

У Трускавці закривається один з найбільших санаторіїв «Кристал»

У Трускавці 31 грудня цього року припинить свою роботу один з найбільших санаторій «Кристал».

Про це пише сайт Варто - Галицькі новини

Оздоровниця стоїть у верхній частині Трускавця, де вже багато років не функціонує бювет мінеральних вод і яку часто називають “мертвою зоною”. Можливою причиною закриття є зменшення кількості відпочивальників і суттєве здорожчання газу.

Про це повідомляють місцеві тур-оператори і пропонують відпочивальникам підбір інших місць відпочинку та оздоровлення. Зазначається, що заплановане відкриття санаторію березень-квітень 2022 року

Санаторії-сусіди, «Янтар» і «Рубін», стоять закритими з 2015 року. Закриття санаторіїв керівництво ПрАТ «Трускавецькурорт» пояснювало відсутністю відпочивальників і комерційною недоцільністю експлуатації.

Cанаторій «Кристал» лежить в одній з найвищих точок міста. Має свій бювет мінеральних вод. Введений в експлуатацію у 1974 році, косметичний ремонт провели у 2011-2013 роках. Будівля санаторію займає 11 поверхів, на яких розміщені 493 номери. Всього ж санаторій «Кристал» може прийняти близько тисячі гостей.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: