21.09.2022, 14:17

У Тернополі відновили масковий режим

У зв'язку зі зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Тернополі вирішили відновити обов’язкове носіння масок у місцях масового скупчення

Про це повідомили у Тернопільській міській раді за підсумками засідання міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.

Так, через ситуацію із захворюваністю на COVID-19 в регіоні затвердили ряд додаткових карантинних обмежень, які діятимуть з четверга, 22 вересня. Серед головних рішень, зокрема: 

  • Забезпечити дотримання маскового режиму у місцях масового скупчення населення, транспорті, торгово-розважальних центрах, магазинах, закладах громадського харчування, закладах культури і мистецтв, релігійних установах.Забезпечити роботу водіїв та кондукторів на маршрутах використовуючи засоби індивідуального захисту (захисні маски, респіратори).
  • Здійснювати перевезення пасажирів виключно в захисних масках (респіраторах).
  • Здійснювати щоденну профілактичну дезінфекцію громадського транспорту, задіяного до перевезень пасажирів. 
  • Рекомендувати працівникам закладів освіти (шкіл) приймати самостійно рішення щодо запровадження маскового режиму для дітей віком від 12 років та працівників закладу, беручи до уваги стан захворюваності.
  • Організувати належним чином освітній процес відповідно до вимог чинного законодавства (постанови головного державного санітарного лікаря від 06.09.2021р. №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
  • Забезпечити належну  якість повітря приміщень в закладах освіти.
  • Забезпечити неухильне подання інформації до ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» щодо кількості відсутніх дітей в закладах освіти, кількості закритих класів, закладів.
  • Під час Богослужінь у храмах дотримуватись маскового режиму та інших санітарно-протиепідемічних вимог, згідно з вимогами чинного законодавства. При здійсненні релігійних обрядів використовувати одноразовий посуд або використовувати засоби для дезінфекції Літургійного посуду.

Варто також додати, що за добу 20 вересня наТернопільщині зафіксували 510 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Одна людина померла від ускладнень. При цьому одужали – 308 людей.

Найбільше інфікованих коронавірусом за добу – у Тернопільському районі, їх 334. У Чортківському – 115 та у Кременецькому районах – 51 людина. За весь час пандемії коронавірусом інфікувалася 158 352 людей, одужали 151 884 осіб, померли 2 450 людей.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: