• Головна
  • Новини
  • У Тернополі суд розгляне справу жінки, яка вбила малолітню доньку та намагалася вкоротити собі віку

30.06.2025, 22:17

У Тернополі суд розгляне справу жінки, яка вбила малолітню доньку та намагалася вкоротити собі віку

У Тернополі завершено досудове розслідування щодо трагічного випадку, який сколихнув місто ще восени 2024 року.

Йдеться про жінку, яка втопила у ванні свою 2,5-річну доньку, а згодом вистрибнула з вікна п’ятого поверху, намагаючись скоїти самогубство. Справу скеровано до суду.

Як повідомляє поліція Тернопільщини, трагедія сталася 7 листопада на масиві «Дружба». Того дня з вікна житлового будинку випала 33-річна тернополянка. Її з численними переломами госпіталізували до лікарні. Під час огляду помешкання правоохоронці виявили тіло її доньки у ванній кімнаті.

У ході слідства з’ясувалося, що перед спробою самогубства жінка втопила дитину під час купання. Коли зрозуміла, що сталося, намагалася реанімувати дівчинку, але безуспішно. Лікарям вдалося врятувати її саму, однак відтоді вона прикута до ліжка.

За результатами психолого-психіатричної експертизи, на момент вчинення злочину жінка перебувала в стані, коли не могла усвідомлювати свої дії та керувати ними через психічне захворювання. Відтак її визнано неосудною.

Слідство кваліфікувало вчинене за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство малолітньої дитини. Проте, зважаючи на висновок експертів, суд розглядатиме клопотання щодо застосування до жінки примусових заходів медичного характеру.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

БЕЗвідповідальне лідерство

Михайло Цимбалюк

80 років Статуту ООН: Україна як форпост міжнародного правопорядку

Василь Чорний

Суд присяжних в Україні в умовах воєнного стану діє

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: