
04.08.2022, 14:15
У Тернопільській громаді понад 27 тис. переселенців залишилися на тривалий період
Тернопіль надалі залишається надійним тилом, понад 27 з половиною тисяч переміщених осіб залишилися у громаді на тривалий період
Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
"Тернопіль надалі залишається надійним тилом, забезпечує усім необхідним наших військовослужбовців та допомагає внутрішньо переміщеним особам, які покинули або втратили свої домівки через війну", – йдеться в повідомленні.
Станом на 4 серпня Тернопільська міська територіальна громада прийняла 39 582 внутрішньо переміщених людей. Зокрема, 12 080 з них отримали прихисток на декілька днів, а 27 502 вирішили тимчасово жити у громаді. Відомо, що серед людей, які залишились на тривалий період, 2985 дітей віком до 6 років та 4560 осіб віком від 6-18 років.
"Оскільки у Тернополі проїзд у міському громадському транспорті є безготівковий, понад 3100 переселенців уже виготовили та отримали персоніфіковані проїзні квитки "соціальна карта тернополянина" категорій "загальна" та "учнівська". Ще 1984 осіб отримали проїзні квитки категорії "пільгова" для проїзду у громадському транспорті", – додають у міській раді.
За темою
- Фермер з Тернопільщини віддав аферистам майже пів мільйона гривень
02.10.2023, 15:23
- На Тернопільщині 15-річна дівчина перекинула аферистам гроші з батьківської картки
29.09.2023, 14:54
- Тернопільського волейболіста знайшли мертвим у Чехії
21.09.2023, 18:58
- На Тернопільщині чоловік побив жінку до смерті
18.09.2023, 15:19
- У Тернополі протестували під стінами міської ради з вимогою спрямувати більше коштів на армію
14.09.2023, 20:19
Обговорення
Тернопіль
ТОП
ПЦУ оприлюднила календар церковних свят у жовтні
У Києві з 24 поверху житлового будинку випали брат і сестра
На Львівщині прихильник Московського патріархату судиться через перехід його церкви до ПЦУ
У Львівському районі потяг на смерть збив чоловіка
Скористався ситуацією: у Львові під час хвилини мовчання керманич перетнув дві суцільні на очах у патрульних
ФОТО
Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Уряд генерування проблем

Василь Чорний
Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний
Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану