• Головна
  • Новини
  • У Стрию в гуртожитку училища завершили ремонт за 12 млн грн

04.10.2022, 23:22

У Стрию в гуртожитку училища завершили ремонт за 12 млн грн

У гуртожитку Стрийського училища для поселення ВПО провели ремонтні роботи на понад 12 млн грн

Про це повідомляє Львівська ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Там зазначили, що у гуртожитку державного навчального закладу "Вище професійне училище № 8 м. Стрия" завершили ремонтні роботи за кошти обласного та місцевого бюджетів. Сюди у відремонтовані житлові кімнати поселять переселенців, які вимушено покидають домівки та знаходять прихисток на Львівщині.

Так, з початку повномасштабного вторгнення росії Стрийський район активно долучився до розгортання мережі тимчасових прихистків. За весь період тут офіційно зареєструвались понад 34 тис. внутрішньо переміщених осіб, з яких приблизно 13 тис. - в Стрийській громаді. Переважна більшість цих людей проживає у приватному секторі, частину забезпечили місцями тимчасового проживання у закладах соціальної інфраструктури.

Зважаючи на активність проведення бойових дій на території держави, а також прогнозоване збільшення кількості евакуйованих з початком опалювального  сезону Львівська ОВА спільно з громадами уже зараз напрацьовує резерв місць для цих категорій людей, одним з яких є гуртожиток Вищого професійного училища № 8 м. Стрия.

Заклад розташований в центрі міста, а отже ВПО зможуть знайти не лише комфортні та безпечні умови проживання, а й працевлаштуватися та на перспективу повноцінно інтегруватися в соціально-економічне життя.

Відтак, в межах робіт відремонтували недіючі 4 та 5 поверхи гуртожитку, а це 50 житлових кімнат та 175 додаткових місць для проживання ВПО.

Замінили інженерні мережі (водопостачання – водовідведення, електропостачання, систему опалення), вікна, двері, влаштували кухні, побутові кімнати, душові та санвузли.

До облаштування технікою та меблями залучили міжнародних партнерів та благодійні організації, зокрема: Sean Penn's CORE Foundation, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, World Vision.

Гуртожиток відремонтували за кошти обласного і місцевого бюджетів в межах Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів. Загальна вартість робіт 12,4 млн грн (обласний бюджет – 10,3 млн грн, місцевий – 2,1 млн грн).

Додамо, що на Львівщині проживають лише офіційно зареєстрованих понад 250 тис. ВПО.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: