• У Славську пройшов Кубок України та Всеукраїнські змагання з гірськолижного спорту

02.03.2020, 15:05

Цими днями, 25-27 лютого, у Славську на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки «Динамо» відбувся Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з гірськолижного спорту. Змагання проводилися в дисциплінах слаломі та слаломі-гіганті.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Участь взяли 96 спортсменів-гірськолижників, які представляли Львівську, Івано-Франківську, Закарпатську, Полтавську області та місто Київ.

Успішно виступили на цих змаганнях представники Львівщини. Так, у Кубку України Ксенія Пацаган стала срібною призеркою у дисципліні слалом та бронзовою призеркою у слалом-гіганті.

Чимало нагород спортсмени Львівщини вибороли і на Всеукраїнських змаганнях.

Серед дівчат 2004-2005 р.н. Кирик Вікторія виборола І місце в слаломі-гіганті та 3 місце в слаломі, Давидюк Олена ІІ місце в слаломі-гіганті та 4 місце в слаломі. Серед юнаків цього ж віку Гашпар Дмитро став першим в слаломі-гіганті, Сирмуля Олександр посів 5 місце в слаломі та слаломі гіганті.

У віковій категорії 2006-2008 р.н. серед дівчат Шарун Олеся виборола ІІ місце в слалом-гіганті, ІІІ місце в слаломі. А серед юнаків Пацаган Олександр посів ІІІ місце в слаломі-гіганті та 4 місце в слаломі. За крок до бронзи зупинився Ватагович Святослав, виборовши 4 місце в слаломі-гіганті.

Подаємо результати етап Кубка України з гірськолижного спорту.

Тож, у дисципліні слалом серед жінок та чоловіків 2003 р.н. і старші спортсмени показали такі результати:

1 місце. Юлія Константінова (Ів-Фр. обл., с. Паляниця,ДЮСШ «Буковель»)/Максиміліан Подобедов (Ів-Фр. обл., с. Паляниця, ДУ "ДЦОП ЗВС")

2 місце. Ксенія Пацаган (Льв. обл., Славське, Динамо)/Ілля Кірбатов (м. Київ, КДЮСШ-15, Освіта)

3 місце. Анастасія Дорош (Пол. обл., ДЮСШ ім. О. Бутовського, Колос)/Віталій Айб (Зак. обл., Ужгород, Україна, ШВСМ)

У дисципліні слалом-гігант учасники етапу Кубка України зайняли такі позиції:

2 місце. Злата Трусова (м. Київ, ГК "Київ")/Ілля Сорокманюк (Ів-Фр. обл., с. Паляниця, ДУ "ДЦОП ЗВС")

3 місце. Ксенія Пацаган (Льв. обл., Славське, Динамо)/Володимир Підмаляк (м. Київ, МСК „313“, команда «Penguin Team»).