• Головна
  • Новини
  • У Сколівському районі відбулись мотоциклетні змагання – Beskyd Rodeo

20.11.2020, 22:14

У Сколівському районі відбулись мотоциклетні змагання – Beskyd Rodeo

Нещодавно на Сколівщині відбулися одні з наймасштабніших мотоциклетних змагань України – Beskyd Rodeo. Незважаючи на карантинні обмеження, гонка стала міжнародною. Однак, проходила без глядачів.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Такі змагання планують проводити щорічно та постійно нарощувати кількість учасників та глядачів, в тому числі іноземців. Захід організовують за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

«У майбутньому це забезпечить суттєве поповнення місцевих бюджетів та сприятиме розвитку інфраструктури, як це відбувається в інших регіонах, зокрема у Альпійському регіоні Ерцберга, що у Австрії та в Румунії, де у карпатських околицях міста Сібіу проводяться найбільші у світі змагання з цього виду спорту», - розповів один з організаторів змагань Богдан Бацик.

На наступний рік організатори планують, що у змаганнях візьмуть участь близько 300 спортсменів з України та Європи, а також значна кількість глядачів та вболівальників, що традиційно забезпечує додатковий прибуток туристичному та рекреаційному бізнесу, привертає увагу сотень гостей до природніх та інфраструктурних об’єктів Сколівщини.

«Такі змагання сприяють не лише розвитку певного виду спорту на Львівщині, а й формуванню позитивного іміджу привабливих туристичних зон області, тож максимально підтримуємо і допомагаємо у їх проведенні», - зазначив керівник управління фізичної культури та спорту Львівщини Роман Хім‘як.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

Коментар

Блоги

Андрій Вихопень

Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

Олександр Ярема

Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

Мирослав Дністрянський

Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: