25.10.2019, 19:11

У Рябошапки створять орган з очищення прокуратури

Реформа прокуратури передбачає створення Офісу Генерального прокурора, обласних та окружних прокуратур

У Генеральній прокуратурі створили нове управління, яке займатиметься стратегією поновлення прокуратури, повідомляє 25 жовтня прес-центр відомства, передає Кореспондент.

Метою реформи є створення оновленої, професійної, ефективної прокуратури, якій буде довіряти суспільство - так пишуть у ГПУ.

"21 жовтня 2019 року генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про створення управління реформ у структурі Генеральної прокуратури. Робота управління буде зосереджена на двох напрямках - стратегічному плануванні та аналізі, а також впровадженні стандартів якості та адмініструванні реформи", - йдеться в повідомленні.

Також реформа прокуратури передбачає створення Офісу Генерального прокурора, обласних та окружних прокуратур. Щоб працювати в нових органах прокуратури, прокурори повинні пройти атестацію для оцінки професійних компетенцій і відповідності вимогам професійної етики і доброчесності. Також після створення нових органів прокуратури буде відкритий набір прокурорів.

Раніше ГПУ анонсувала формування групи з аудиту справ Майдану. Крім того, в Генпрокуратурі анонсували оновлення керівництва управління спеціальних розслідувань ГПУ з числа прокурорів, які там працюють та успішно пройшли тестування.

Нагадаємо, перший етап переатестації відсіяв третину прокурорів.

Також повідомлялося, що генпрокурор Руслан Рябошапка звільнив керівника управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: