25.10.2019, 19:11

У Рябошапки створять орган з очищення прокуратури

Реформа прокуратури передбачає створення Офісу Генерального прокурора, обласних та окружних прокуратур

У Генеральній прокуратурі створили нове управління, яке займатиметься стратегією поновлення прокуратури, повідомляє 25 жовтня прес-центр відомства, передає Кореспондент.

Метою реформи є створення оновленої, професійної, ефективної прокуратури, якій буде довіряти суспільство - так пишуть у ГПУ.

"21 жовтня 2019 року генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про створення управління реформ у структурі Генеральної прокуратури. Робота управління буде зосереджена на двох напрямках - стратегічному плануванні та аналізі, а також впровадженні стандартів якості та адмініструванні реформи", - йдеться в повідомленні.

Також реформа прокуратури передбачає створення Офісу Генерального прокурора, обласних та окружних прокуратур. Щоб працювати в нових органах прокуратури, прокурори повинні пройти атестацію для оцінки професійних компетенцій і відповідності вимогам професійної етики і доброчесності. Також після створення нових органів прокуратури буде відкритий набір прокурорів.

Раніше ГПУ анонсувала формування групи з аудиту справ Майдану. Крім того, в Генпрокуратурі анонсували оновлення керівництва управління спеціальних розслідувань ГПУ з числа прокурорів, які там працюють та успішно пройшли тестування.

Нагадаємо, перший етап переатестації відсіяв третину прокурорів.

Також повідомлялося, що генпрокурор Руслан Рябошапка звільнив керівника управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Створено спосіб введення тексту без клавіатури

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Вивернуті кишені львів'ян!

  Андрій Вихопень

  Різдв'яний подарунок від Садового - підвищення тарифів на проїзд

  Михайло Цимбалюк

  Нехай смакує різдвяна кутя, приносить радість коляда

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: