21.10.2021, 14:10

У Раді захотіли регулювати порядок денний КСУ

Про необхідність регулювання формування порядку денного суду в Раді заявили після включення в нього питання про ринок землі.

Конституційний суд включив до порядку денного справу про земельну реформу, хоча раніше її розглядати не планували, повідомила в четвер, 21 жовтня, представник Верховної Ради в КСУ Ольга Совгиря, передає Кореспондент.

"Сьогодні Конституційний суд змінив раніше оприлюднений порядку денний на цей тиждень і включив до нього справу за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої статті 13, частини першої статті 14 Конституції України (одну зі справ, яка стосується так званої "земельної реформи")", - написала вона в телеграм.

Вона поскаржилася, що закон про КСУ не регулює спосіб формування порядку денного.

"Такі непрозорі дії Конституційного суду щодо формування порядку денного і розгляду справ вкотре підтверджують необхідність реформування законодавства, яке регулює порядок розгляду справ Конституційним судом", - заявила Совгиря.

Раніше повідомлялося, що КСУ розгляне конституційність указів президента Володимира Зеленського про звільнення Олександра Тупицького і Олександра Касмініна з посади судді КСУ.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Країна без розвідників

Мирослав Дністрянський

Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

Наталя Тимчій

Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: