23.04.2021, 14:42

У Раді планують два позачергових засідання

Позапланові засідання планують провести у вівторок і четвер. Почався збір підписів. Порядок денний вже є.

Верховна Рада планує наступного пленарного тижня провести два позачергових засідання. Попередній порядок денний засідань оприлюднив в п'ятницю, 23 квітня, нардеп Олександр Качура, передає Кореспондент.

"Колеги ініціюють позачергове засідання ВРУ наступного тижня для розгляду і прийняття вищезазначених законопроектів. Почався збір підписів депутатів", - написав депутат у телеграм.

Як повідомила нардеп Євгенія Кравчук, позачергове засідання планують провести у вівторок і четвер, пише РБК-Україна.

У прес-службі партії Слуга народу зазначили, що на одному з позачергових можуть розглянути призначення Германа Галущенка міністром енергетики, якого напередодні представив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, минулого пленарного тижня Рада провела три позачергових засідання.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: