У Польщі за минулу добу, 7 квітня, статистично підтвердили найбільшу кількість летальних випадків від початку пандемії коронавірусу - 954.
Про це інформує у Твіттері МОЗ Польщі, передає кореспондент Укрінформу.
Як повідомляється, 271 людина померла безпосередньо від COVID-19, а 713 – від супутніх хвороб, які загострилися через коронавірус.
Mamy 27 887 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (4880), mazowieckiego (3910), małopolskiego (2813), wielkopolskiego (2767), dolnośląskiego (2299), łódzkiego (1908), kujawsko-pomorskiego (1588), pomorskiego (1484), lubelskiego (1085),
— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) April 8, 2021
У міністерстві уточнили, що надзвичайно висока кількість померлих за минулу добу викликана запізнілими повідомленнями про летальні наслідки з лікарень у період Великодніх свят. До цього рекорд смертності за добу становив в Польщі близько 700 випадків.
За минулу добу в Польщі проведено рекордну кількість тестів на виявлення коронавірусу – понад 111 тис. В результаті підтверджено 27 887 нових випадків інфікування. Найбільше інфікованих зафіксовано у Сілезькому воєводстві (Катовіце) – 4880, Мазовецькому (Варшава) – 3910.
Загалом, від початку пандемії COVID-19 у Польщі зафіксовано майже 2,5 млн випадків інфікування коронавірусом, померли понад 56 тис. осіб.
За темою
- На території Польщі правоохоронці затримали журналістів з Волині, які знімали торгівлю країни з Росією
13.03.2024, 16:55
- У Польщі назвали умову постачання зброї Україні
25.09.2023, 14:20
- Польща підтримуватиме Україну до останнього дня боротьби – Дуда
23.08.2022, 15:23
- Польща заборонила імпорт російського вугілля
29.03.2022, 21:47
- Польща вишле десятки російських дипломатів за шпигунство
23.03.2022, 12:59
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні