• Головна
 • Новини
 • У Новояворівську та Новому Роздолі таки стартував опалювальний сезон

21.10.2020, 19:55

У Новояворівську та Новому Роздолі таки стартував опалювальний сезон

Теплові електроцентралі у Новояворівську та Новому Роздолі, що на Львівщині, розпочали подачу теплоносія.

Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов сказав на брифінгу за результатами чергового засідання уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Учора технічний був пуск. Сьогодні, наскільки мені відомо, запущені обидві котельні за участю місцевої влади та народних депутатів. Хочу подякувати управителю в особі дочірнього підприємства «Нафтогаз Тепло», яке вчасно провело необхідні заходи, а також усім, хто долучався до цього процесу», - сказав Немічнов.

За інформацією Нафтогазу, Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ, які торік були передані в управління ТОВ «Нафтогаз Тепло», 20 жовтня розпочали «розгін» системи для вчасного старту опалювального сезону. Тепло до осель більшості городян надійде впродовж 2-3 днів, залежно від готовності мереж.

«Незважаючи на перепони та диверсії, ми сьогодні, відповідно до рішень органів місцевого самоврядування, розпочинаємо опалювальний сезон у двох містах, які до того перебували на межі техногенної катастрофи. Це нам вдалось здійснити завдяки наполегливій праці всього колективу підприємств, підтримці та розумінню керівництва НАК «Нафтогаз», — прокоментував керівник ТОВ «Нафтогаз Тепло» Федір Шевченко під час символічного «запуску тепла».

Як повідомлялося, рішенням Деснянського районного суду Києва через розкрадання газу в особливо великих розмірах (на понад 2 млрд грн) майно двох згаданих ТЕЦ було вилучено у власників, ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ «Енергія-Новояворівськ» у 2018 році та передане в управління приватному підприємству «Гарант Енерго-М», яке так і не змогло ефективно управляти теплоелектроцентралями, виплачувати працівникам заробітну плату, сплачувати за спожитий газ, його транспортування тощо.

Впродовж двох опалювальних сезонів — у 2018 та у 2019 роках — ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі мали критичні борги, а мешканці обох міст не знали, чи почнеться опалювальний сезон вчасно. Неодноразово жителі виходили на пікети та перекривали траси міжнародного значення.

У середині листопада 2019 року управління обома ТЕЦ було передано підприємству групи Нафтогаз — ТОВ «Нафтогаз Тепло», яке уклало договір з Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА) на управління майном Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ. З першого вересня 2020 року ТОВ «Нафтогаз Тепло» також стало оператором системи розподілу електричної енергії у Новояворівську та Новому Роздолі.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: