57-річного росіянина звинувачують у вбивстві двох українських військових, які лікувалися в лікарні Мурнау, Верхня Баварія, Німеччина.
Трагедія сталася у квітні 2024 року, повідомляє видання WestNews із посиланням на DER SPIEGEL.
Жертвами стали 23-річний і 36-річний українці, які отримали поранення на війні і проходили лікування. Вбивство сталося після суперечки, під час якої обвинувачений заявив, що його національна гордість була "зачеплена". Він завдав ножових ударів у шию обом військовим, коли ті були в безпорадному стані.
Прокуратура вважає, що злочин був заздалегідь спланований, оскільки росіянин спочатку зав'язав контакт з жертвами, напоїв їх, а потім вбив. Наразі підозрюваний перебуває під вартою у в’язниці Штадельхайм. Він проживає в Німеччині з 1990-х років і раніше неодноразово потрапляв у поле зору поліції.
За темою
- ВАКС визначив заставу для співробітника СБУ у справі про вимагання 150 тис. доларів
17.06.2026, 15:30
- Підтримка втручання президента в роботу уряду та парламенту в Україні знизилася більш ніж на чверть — опитування КМІС
17.06.2026, 15:07
- Російські безпілотники пошкодили сортувальний центр «Нової пошти» у Сумах: під загрозою понад 13 тисяч відправлень
17.06.2026, 13:57
- Священника ПЦУ в Києві засудили за дописи про війну та «покаяння» українців
17.06.2026, 13:43
- Зеленський: Саміт G7 приніс важливі результати
17.06.2026, 12:17
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні