• Головна
  • Новини
  • У Міноборони оцінили ризик нападу білоруської армії на Україну

06.07.2022, 13:24

У Міноборони оцінили ризик нападу білоруської армії на Україну

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що ризик вступу Білорусі у війну проти України існує

Про це Маляр заявила в інтерв'ю 24 каналу

За її словами, попри заяву начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова про те, що напад Білорусі зараз малоймовірний, міноборони розглядає всі сценарії.  

"Ми розглядаємо всі можливі сценарії, зокрема і загрозу з боку Білорусі. Стосовно своєї інформаційної частини, можу сказати, що зараз ми спостерігаємо в інформаційному полі Білорусі нагнітання негативного ставлення до України. Це може бути маркером того, що вони принаймні перебувають у стані готовності, як одного із сценаріїв. Ми не можемо на 100% щось прогнозувати – це некоректно. Однак те, що там навчання – це зазвичай прикриття для готовності, те що там інформаційно вони проводять певні операції, як це робили в Росії регулярно – такі ознаки є", - сказала Маляр.

Водночас вона додала, що ворог може нагнітати всі ці ознаки, аби інформаційно через це працювати з нами, щоб ми це сприймали серйозно. 

"Тому тут може бути будь-який зі сценаріїв, і його оцінку вже дають фахівці, тобто розвідка, яка робить свої висновки щодо ймовірності. Така інформація надходить із грифом цілком таємно, і ніхто в ефірах її не озвучуватиме, якщо для цього немає військової доцільності. Тобто якщо стосовно військової операції, у нас, навпаки, є задача це сказати – тоді це озвучать. Необхідно ці речі розуміти", - сказала Маляр. 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: