Львівщина є однією з областей, які найбільше постраждали від ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі. Та, попри це, у разі відсутності нових критичних пошкоджень енергооб’єктів внаслідок російських атак, опалювальний сезон пройде без відключень
Про це на брифінгу повідомили начальник Львівської ОВА Максим Козицький та міністр енергетики Герман Галущенко.
"Львівщина — одна з областей, яка найбільше постраждала, і наші підстанції в тому числі. На даний момент ми повинні зробити все, щоб відновити їх та забезпечити людей електроенергією, теплом і водою у час зими. Завдання вкрай важкі, тому що ворог і надалі буде бити по підстанціях, але зробимо все від нас належне, щоб цей опалювальний сезон пройшов без проблем", — зазначив Козицький.
Водночас, за словами міністра Германа Галущенка, у разі відсутності критичних пошкоджень енергосистеми внаслідок ворожих ракетних ударів, відключення електроенергії не плануються. Однак, якщо вони і будуть, то матимуть тимчасовий характер.
За темою
- Трасу Київ — Чоп перекрили через ДТП з потерпілими на Львівщині
20.04.2026, 11:43
- Львівські лікарі пересадили нирки двом жінкам від посмертного донора
20.04.2026, 10:30
- Поліцейські Львівщини розшукують скутериста, який скоїв наїзд на пішохода та втік з місця події
20.04.2026, 10:09
- 50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
20.04.2026, 09:42
- На Львівщині автомобіль злетів у поле та спалахнув
19.04.2026, 22:09
Обговорення
Львів
ТОП
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
Масована нічна атака: ППО збила понад 200 російських дронів
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми