31.10.2025, 15:33
У Мадриді готують закриту зустріч «Коаліції охочих» щодо подальшої підтримки України — ЗМІ
Міністерство закордонних справ Іспанії 4 листопада проведе закриту зустріч «Коаліції охочих» — об’єднання 35 країн, які координують міжнародну підтримку України.
Про це повідомляє видання El Mundo з посиланням на дипломатичні джерела.
Зустріч відбуватиметься в умовах підвищеної секретності — мобільні телефони учасників забиратимуть, а будь-яке висвітлення у медіа чи соцмережах буде заборонене. Обговорення триватимуть з 9:00 до 15:30 та складатимуться з двох частин.
У першому блоці делегації розглядатимуть питання посилення військової та фінансової допомоги Україні та узгодження додаткового санкційного тиску на Росію. Очікується, що учасники говоритимуть про довгострокові формати забезпечення оборонних потреб, зокрема поставки боєприпасів і засобів ППО.
Після цього до учасників звернеться глава МЗС Іспанії Хосе Мануель Альбарес, який представить бачення Мадрида щодо подальшої координації допомоги, однак не братиме участі в усіх дискусіях.
Друга частина зустрічі буде присвячена виробленню спільної позиції щодо гарантій безпеки для України — як у військовій, так і в політичній та правовій площинах. Мета — сформувати механізми, які унеможливлять повторення російської агресії в майбутньому.
За темою
- Справедливість є, і за неї варто боротися – Юлія Тимошенко про результати судового засідання
15.04.2026, 16:55
- Кая Каллас заявила в ООН про руйнування світового порядку через війни в Україні та на Близькому Сході
14.04.2026, 09:26
- Бельгія та Норвегія затримують передачу частини винищувачів F-16 Україні
12.04.2026, 21:34
- У Швеції затримали судно з Росії через скидання вугілля в море
12.04.2026, 15:22
- ЄС може позбавити Сербію €1,5 млрд: у Брюсселі занепокоєні курсом Белграда
10.04.2026, 17:40
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми