16.12.2022, 17:04
У МОЗ пояснили, що робити, якщо потрібна медична допомога, а зв’язку немає?
Чергові масовані російські обстріли призвели до перебоїв з електропостачанням по Україні. Лікарні у деяких областях уже почали працювати від генераторів. Також можуть спостерігатися проблеми зі зв'язком, що подекуди унеможливлює отримання екстреної медичної допомоги.
У Міністерстві охорони здоров'я надали поради, що робити, якщо потрібна медична допомога, а зв'язок, щоб додзвонитися до "швидкої", відсутній.
- Передусім, громадянам радять вивчити адресу та маршрут до найближчого медичного закладу, аби не витрачати час на пошуки, якщо вам знадобиться допомога.
- Також, за можливості, можна про всяк випадок придбати кровоспинний турнікет та носити його з собою.
- Виходити з будинку чи укриття, зокрема під час повітряної тривоги, можна лише тоді, коли немає загроз власній безпеці.
- Майте вдома поруч аптечку з усім необхідним, зокрема із запасом медикаментів, які ви приймаєте постійно.
- Про всяк випадок принаймні прочитайте інструкцію, як надати домедичну допомогу постраждалому до приїзду "швидкої". Інструкцію можна знайти за посиланням.
- Слідкуйте за повідомленнями та рекомендаціями щодо надання медичної допомоги цивільному населенню від влади у своєму регіоні на офіційних каналах: ТБ, радіо, Facebook, Telegram тощо.
- Дізнайтесь у місцевої влади резервні номери телефонів на випадок, якщо номер "103" працюватиме з перебоями.
За темою
- В Україні поступово відмовляються від проби Манту: з квітня запроваджують нові тести на туберкульоз
25.03.2026, 16:28
- НМТ-2026: що змінилося у тестах з фізики та хімії
22.03.2026, 13:42
- 13-річний підліток став посмертним донором для 4 людей: в "Охматдиті" провели для нього коридор пошани
21.03.2026, 12:18
- ЗМІ пишуть про скорочення декрету до 4 місяців: у Раді пояснили, що хочуть змінити насправді
09.03.2026, 21:14
- Частина рішень ще перебуває на стадії доопрацювання, - Михайло Цимбалюк про виплати при народженні дитини
02.02.2026, 20:59
Обговорення
Сім'я і здоров'я
ТОП
У Львові арештували полковника ЗСУ за підозрою у поборах із військових
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
У Львові арештували продавця та ймовірну керівницю мережі наркомагазинів U420
У Львові засудили офіцерів, які дозволяли підлеглим працювати на СТО замість служби
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми