• Головна
  • Новини
  • У Львові зріє бунт водіїв - після кожної реконструкції вулиці стають непроїзними

19.09.2021, 13:49

У Львові зріє бунт водіїв - після кожної реконструкції вулиці стають непроїзними

У Львові зріє бунт водіїв - після кожної реконструкції вулиці стають непроїзними. Натомість з'являються газони, широкі хідники і велодоріжки, які водії масово використовують для парковки.

Зокрема, львів'янин Андрій Семенюк на ФБ-сторінці Гарячої лінії Львова написав: "Прохання якось запобігти незаконній зупинці та паркуванню на новозробленій вулиці Богдана Хмельницького. Також потрібно нанести розмітку на велодоріжках та велосмугах та встановити відповідні знаки".

Під цим дописом зав'язалось обговорення (подаємо зі збереженням стилістики).

Георгій Боць: "У Львові після капітального ремонту частко відкрито декілька вулиць : Ст. Бандери, Шевченка, Пекаська- проїзджаючи по відрізках тих вулиць напрошується висновок- ті хто проектував реконструкцію та ремонт тих вулиць або дебіли, або кончені ідіоти, і закінчили не будівельні ВУЗи а навчальні заклади для розумово відсталих... І ще одна версія : зробили так щоб більше вкрасти унікальної львівської бруківки. Так кожен день і вже протягом всього дня у Львові суцільні корки, проїхати неможливо, з причини малої пропускної здатності вулиць міста... Відемонтовані вулиці завужено .зроблено, якісь газони, велодоріжки, широченні хідники... Що ж це за політика і для кого, чи проти кого вона спрямована???".

Дмитрий Шишкин: "Таке враження, що над водіями у Львові просто знущаються. Район " Вінникивського " ринку заставили стовбчиками, як додаток - на всіх прилеглих вулицях навішали знаки" зупинка заборонена". Парковок в районі немає. Де власники машин повинні тримати свої автомобілі. Зате в місті повний безлад з рухом самокатів, які літають що по тротуарах, що по проїзжій частині дороги зі швидкістю до 40 км за годину! Догосподарювались... Залізничний вокзал зі своїми стовбчиками окрема тема. Комусь вигідно продавати та встановлювати цей брухт...".

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

Богдан Рабешко

У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

Михайло Цимбалюк

Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: