08.04.2021, 16:48

У Львові збільшать кількість бригад для вакцинації

Сьогодні під час брифінгу мер Львова Андрій Садовий зауважив, що Львів, як і вся Україна, очікує вакцину Pfizer. Декілька бригад пройшли навчання щодо роботи саме з цією вакциною. Загалом місто планує залучити до вакцинації більшу кількість мобільних бригад.

Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

«В нас є вся необхідна інфраструктура. Це, звичайно, компетенція державних підрозділів, відповідного державного складу, що є на території Львівської області. Як ви, напевно, чули зі слів міністра, орієнтовно у травні можливо перші вакцини Pfizer поступлять до Львова, в Україну. До речі, бригади, які мали би вакцинувати вакциною Pfizer, ми вже підготували, і їх достатня кількість. Ми сьогодні для вакцини AstraZeneca маємо теж багато бригад, і прийняли рішення також збільшувати їхню кількість. Бо маємо оптимізм, що найближчим часом ми побачимо в Україні хоча б реальних понад 10 мільйонів вакцин. Думаю, велика частина з них буде для мешканців Львова і області», - прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

До слова, перше щеплення від коронавірусу у Львові вакциною AstraZeneca вже мають 10449 осіб (з них фахівці медичних закладів: 2007 – міських, 3283 – обласних та 3142 – приватних, а також 140 громадських діячів (лідерів думок), 1315 осіб поважного віку (65+ та 80+), 293 військовослужбовці, 44 представники сфери освіти, 223 соціальні працівники та 1 маломобільна людина й 1 особа, що доглядає за нею).

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: