02.09.2021, 12:10
У Львові запустили антитютюнову петицію: кожен шостий старшокласник - курить
Депутат Львівської міської ради Андрій Шевців долучився до антитютюнової кампанії та закликав львів'ян підтримати петицію щодо заборони викладки сигарет у Львівській ТГ.
Про це повідомив Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.
Чому саме така вимога? Бо громадські активісти порахували, що на території поблизу двохсот шкіл реклама тютюнових виробів присутня у 96 відсотках.
“Зменшення реклами речей, що спричиняють залежність - це крок свідомого суспільства. Це важливе питання, бо стосується здоров'я людей нашого міста, перш за все молоді! Дякую авторам петиції та всім молодіжним організаціям, що ініціювали всеукраїнську кампанію "Молодь вільна від куріння". Сподіваюсь, що петиція максимально швидко набере голосів та буде підтримана профільними комісіями та усіма депутатами Львівської міської ради,” - говорить Андрій Шевців.
Кому відкликається ініціатива - підписуйте петицію за посиланням.
Додамо, що в липні інший депутат Львівської міської ради Андрій Закалюк звернувся до Верховної ради України з вимогою заборонити у приміщеннях ресторанів курити електронні сигарети IQOS, glo, VELО та кальяни. Свій запит озвучив на прохання 17 молодіжних громадських організацій, які об'єднались та організували кампанію «Молодь вільна від куріння».
За темою
- У Львові на шкільних ярмарках до Дня міста зібрали 7,8 млн грн для ЗСУ
05.05.2026, 18:30
- Дорогу на вул. Ференца Ліста перемостили вже на 80%
05.05.2026, 16:47
- На Львівщині батьків шестимісячного хлопчика судитимуть за невиконання обов’язків по догляду за дитиною
05.05.2026, 15:41
- На Сихові ліквідовують порив на тепловій мережі: до кінця дня призупинено подачу гарячої води до частини вулиць мікрорайону
05.05.2026, 13:43
- У Стрию під час ремонтних робіт виявили підземний тунель австро-угорської доби
05.05.2026, 12:41
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
На Львівщині жінка прикрила дітей від рою бджіл і потрапила до реанімації
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
В озері на Золочівщині виявили тіло 37-річного чоловіка
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми