28.04.2021, 19:32

У Львові забудовника оштрафували на 1,6 млн грн

ПрАТ «Ірокс» та ТзОВ «Персенківка», що зводять багатоквартирний житловий будинок без жодних на це дозвільних документів на вул. Тернопільській, 42, оштрафували на 1,6 млн грн. Відтак, у департаменті містобудування ще раз застерігають львів’ян бути обачними та не купувати житла в самобуді.

У міській інспекції Держархбудконтролю (ДАБК) наголошують: забудовнику дозвіл на виконання будівельних робіт анулювали ще 2016 року. Відтоді нічого не змінилося, повідомляє Львівська міськрада.

«Рішень суду, які б говорили про зворотнє, немає. Отже, компанія «Ірокс» відновила будівельні роботи самочинно, без жодних дозволів.

16 квітня Інспекція ДАБК у Львові завершила перевірку на об’єкті будівництва на Тернопільській, 42. Інспектори зафіксували: будівельні роботи тривають, на будові майже 300 працівників, а документи, звичайно, в забудовника не з’явилися. А тому, з огляду на зафіксовані порушення, було визначено суму штрафу – 1,6 млн грн (штрафи на дві юридичні особи – ПрАТ «Ірокс» та ТзОВ «Персенківка» – по 839 900 грн). Усі будівельні роботи повинні бути зупинені, на усунення решти порушень в забудовника є два місяці.

Зазначимо, міська рада не перший рік судиться із цим забудовником. Зрештою, судова тяганина з «Іроксом» була щодо не одного їхнього будівництва у Львові. Та й не тільки у нашому, а й у інших містах», - інформують у департаменті містобудування.

Мерія просить мешканців бути обачними та купувати нерухомість лише у перевірених забудовників. Переглянути перелік суб'єктів підприємницької діяльності, котрі зарекомендували себе недобросовісними підрядниками та забудовниками можна за посиланням.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Уляна Парпан

  Замість обіцяного прозорого ринку - дерибан

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: