23.02.2020, 13:34

У Львові відсвяткували День хокею

Святкування складалося з хокейної гри на ковзанці на площі Ринок за участю представників Збройних Сил Канади та хокейної команди «Галицькі леви». Окрім того всі охочі змогли спробувати себе у цьому виді спорту.

О 12:00 год розпочалась урочиста церемонія відкриття, під час якої виступили високоповажні гості, прозвучали національні гімни та відбулось урочисте вкидання шайби, повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

Потім на центральній ковзанці міста відбулась хокейна гра між військовослужбовцями операції «ЮНІФАЄР» військової місії ЗС Канади в Україні та хокейною командою «Галицькі леви». Завдяки цій грі у канадців була можливість поділитись своїми традиціями з громадою міста та продемонструвати вдячність за тепло та дружбу, які відчувають тут, в Україні. «Галицькі леви» — професійна хокейна команда, тому матч був веселим, динамічним та професійним.

Сам матч складався з двох періодів по 20 хвилин. Перерва між періодами стала найцікавішою частиною матчу, адже в цей час провели змагання із закидання шайби у ворота, до якого долучилися діти.

Ще одним цікавим моментом стало виконання пісні програми «Hockey Night in Canada» («Ніч хокею в Канаді») військовим оркестром Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Львів’яни, які прийшли подивитись на гру, мали змогу поспілкуватись з канадськими солдатами, які із задоволенням поділися своїм досвідом.