• Головна
  • Новини
  • У Львові відбудеться найбільший забіг Європи у підтримку жінок з раком молочної залози

29.09.2021, 11:52

У Львові відбудеться найбільший забіг Європи у підтримку жінок з раком молочної залози

У Львові, в Стрийському парку проведуть найбільший забіг Європи у підтримку жінок з раком молочної залози Race for the Cure. Спортивна подія відбудеться у неділю, 3 жовтня, об 11:00.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

«Кожна 8-ма жінка в Україні стикається з проблемою раку молочної залози. Долучившись до благодійного забігу Race for the Cure, ви робите вклад у підтримку жінок, які зіштовхнулись з цим діагнозом. Ви можете присвятити свій пробіг або прохід дистанції якісь особливій людині, мамі, другові, медичному працівнику або організації», – зазначають організатори.

Мета забігу – зібрати 170 тис. грн на запуск проєкту «Рівний консультант» та відкриття кабінету психологічної підтримки на базі Національного інституту раку, завдяки якому онкопацієнти зможуть отримати інформаційну та емоційну підтримку від тих, хто уже має досвід боротьби з онкологічним захворюванням.

Забіг організовує фонд підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family за підтримки головного організатора Think Pink Europe, що об'єднує громадські організації, клініки та групи підтримки пацієнтів по всій Європі та співорганізатора у Львові хірурга-онколога Маркіяна Фецича.

Як долучитися:

  1. Стати учасником масового забігу 3 жовтня об 11:00 у Стрийському парку (старт від входу з вул. Самчука). Реєстрація тут: https://bit.ly/3968GyH
  2. Пробігти або пройти будь-яку дистанцію в період з 26 вересня по 10 жовтня біля будинку у своєму парку, стадіоні, на біговій доріжці самостійно чи додавши у свою команду друзів. Реєстрація тут: https://bit.ly/3CaFYcA. Оплатіть внесок 15 євро після закінчення реєстрації та отримайте лист-підтвердження із кодом команди. Цей унікальний код є ключем для управління сторінкою команди та додавання членів команди в будь-який час.
  3. Не бігти, а стати спонсором команди онкопацієнтів. Для цього потрібно натиснути «Стати спонсором цього пробігу» https://bit.ly/3lpvYFI

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: