07.02.2022, 14:08

У Львові від covid вакцинують дітей віком 12-17 років

За статистикою, штам коронавірусу «Омікрон» вражає дітей частіше, ніж інші штами. І хоча перебіг недуги, зазвичай, легкий, однак цей штам дуже швидко передається. На цьому вкотре наголошують медичні працівники. І нагадують, що у Львові від коронавірусу вакцинують усіх охочих дітей, віком 12- 17 років.

Про це йдеться на сайті Львівської міськради.

Як повідомили в Центрі здоров’я та медичної статистики м. Львова, щеплення від коронавірусу вже отримали понад 2,9 тисяч дітей. Зокрема: першу дозу отримали 2982 дитини, дві дози – 2476 дітей. Всі діти, які вже отримали щеплення у Львові, не мали жодних незвичних реакцій на вакцину.

Лікарі наголошують: перед вакцинацією дитина має пройти огляд у свого сімейного лікаря. Діти можуть вакцинуватись лише в супроводі батьків або опікунів, які підписують інформовану згоду.

Вакцина, якою дозволено вакцинувати дітей, це Comirnaty від Pfizer/BioNTech, оскільки доведена її безпека та ефективність. Дозування для дітей – таке ж, як і для дорослих – 0,3 мл, інтервал – також: 21-28 діб. Вакцинуватись можна у будь-якому пункті вакцинації. Про всі деталі вакцинації варто запитувати у своїх сімейних лікарів.

До слова, у Львові щоденно діють пункти вакцинації, тож усі охочі можуть отримати щеплення у будь-який зручний для них день. Вся актуальна інформація про роботу пунктів вакцинації у Львові – тут.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: