У Львові стався прикрий інцидент із ветераном війни, який намагався скористатися своїм законним правом на обслуговування без черги, але натомість зазнав публічного приниження.
Про це повідомив сам ветеран Роман Яворський на своїй сторінці у Facebook
Роман нещодавно повернувся з фронту і зараз оформлює інвалідність через тяжкий діагноз. До відділення банку він прийшов задля оформлення картки по інвалідності. Як зазначив ветеран, у залі працювало лише два менеджери, і утворилася черга. Він звернувся до операціоністки з проханням обслуговувати його поза чергою — відповідно до закону, що передбачає такі привілеї для ветеранів.
Коли працівниця банку провела його до менеджера, одна з жінок у черзі почала скандал. За словами Яворського, вона обрушилась на нього словесною лайкою: "І мене, і мою матір згадала, що дура такого сина виховала, сказала, що моє місце на Кульпарківській, і навіть те, що 'мало вас там москалі били'". Попри обурення інших клієнтів, жінка пішла й отримала обслуговування раніше, ніж ветеран.
"Я далі відповідав на питання менеджера, намагався через силу заспокоїтись", — написав Роман, додаючи, що для нього це було особливо болісно, бо він "ще не повернувся" з війни ані тілом, ані душею.
Цей випадок викликав хвилю обурення в соцмережах. Користувачі вимагають не лише вибачень від банку, а й публічного розголосу історії, яка демонструє глибоку соціальну проблему — зневагу до ветеранів у мирному житті.
Чи повідомляв банк офіційну позицію щодо інциденту — поки невідомо.
За темою
- Львівська «Реберня» програла суд податковій через порушення в чеках на алкоголь
10.06.2026, 20:57
- У Львові чоловік напав на контролерок після перевірки оплати проїзду в автобусі №14
10.06.2026, 19:31
- Двоє мешканців Львівщини отримали понад 9 років ув’язнення за торгівлю кокаїном
10.06.2026, 17:45
- У Львові з 15 червня скоротять кількість автобусів на частині міських маршрутів
10.06.2026, 17:12
- До ВАКС передали справу про привласнення понад 400 тис. доларів “общака Нєдєлі”
10.06.2026, 16:42
Обговорення
Львів
ТОП
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
В Університетській лікарні врятували 28-річну жінку, від якої відмовилися медичні заклади на заході України
У Львові чоловік напав на контролерок після перевірки оплати проїзду в автобусі №14
На Львівщині чоловік після конфлікту з тещею підпалив будівлю і вчинив самоспалення
У Луцьку на хабарі у 3500 доларів поліція затримала керуючого адвокатським бюро
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні