• Головна
  • Новини
  • У Львові на Хоткевича, 12 запустили індивідуальний тепловий пункт: лічильник крутить, а в будинку – холодно

18.10.2020, 12:34

У Львові на Хоткевича, 12 запустили індивідуальний тепловий пункт: лічильник крутить, а в будинку – холодно

У Львові  у будинку на вул. Хоткевича, 12 запустили індивідуальний тепловий пункт (ІТП): лічильник крутить, а будинку – холодно як на вулиці, люди обурені, особливо страждають від холоду літні люди та діти.

Мешканці склали акт, у якому вказали, що покази лічильник на момент  встановлення були такі (подано фото). І ось тепер лічильник крутиться, показник набігає, а у квартирах холодно, ІТП обігріває хіба що підвал.

 Тепла у квартирах нема, батереї холодні як лід, стіни сиріють, вже діти почали кашляти, найбільше потерпають літні люди.

Додамо, що цим ІТП у будинку на вул. Хоткевича, 12 стався цілий провал, Його рік чи два не могли запустити, бо бракувало якихось деталей. Також нагадаємо, що проект з ІТП провалився у цілому Львові. 

«Це так влада Львова в особі Андрія Садового турбується про львів’ян в умовах коронавірус, 10-20 померлих за добу,  як на мене, їм все одно. Я навіть знаю, що Андрій Садовий нам порадить - сісти на велосипед і крутити педалі, грітись, так би мовити», зазначив у коментарі редакції один із мешканців.

До речі у своїх групі у Вайбері, вони заявляють, що почнуть плати за тепло тільки тоді, коли у квартирах стане тепло.

Також додамо, що цей будинок перебуває в управлінні  комунального підприємства Львова (ЛКП) РАП. Його керівник Мауль Ірина. При цьому у РАП склались вельми напружені стосунки із мешканцями, бо РАП щораз більші суми виставляє у платіжках.

Водночас Ірина Мауль на останніх зборах мешканців, де навіть постало питання про припинення співпраці будинку з ЛКП РАП, сказала, що має намір зробити будинок взірцевим. Наразі у «взірцевому будинку» монтують нові ліфти (на умовах співфінасування), а також  люди мерзнуть від холоду. До слова, тема з ліфтами – ще один конфлікт, але це інша розмова, з приводу котрої ми готуємо спеціальне розслідування.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: