У п’ятницю, 20 серпня, у МолоДвіжЦентр.Львів відбудеться публічне обговорення концепції молодіжно-консультативно дорадчого органу місцевого рівня при Львівській міській раді та принципів його подальшого функціонування. Молодіжна рада - це «голос» молодих людей у суспільстві. Вона допоможе молоді висловлювати свої думки та позицію, щоб бути почутою владними структурами.
Утворена при органах місцевого самоврядування Молодіжна рада є дорадчо-консультативним органом. Вона складається з представників молоді задля консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях, повідоляє Львівська міськрада.
Окрім того, створення Молодіжної ради є одним із пріоритетних завдань для нашого міста задля перемоги у конкурсі на звання Молодіжної столиці Європи 2024. Зараз наше місто входить у шорт-лист з чотирьох фіналістів.
Станом на сьогодні вже були проведені обговорення із громадськими та студентськими організаціями, учнівським самоврядуванням та відбулася попередня комунікація із Львівською міською радою. Ціль наступної зустрічі наприкінці тижня – кристалізувати бачення громади стосовно цілей та діяльності Молодіжної ради, її створення та функціонування.
До обговорень долучаться представники з різних сфер, а саме:
- Майбріт Далгаард – міжнародний консультант DUF - Данської Молодіжної Ради
- Марина Попатенко – заступниця міністра молоді та спорту України
- Олег Малець – керівник мережі молодіжних просторів «ТВОРИ!»
- Володимир Сонько – голова «Української асоціації молодіжних рад»
- Дем’ян Петрик – голова молодіжної ради при Волинській ОДА
- Тетяна Приходько – соціологиня КУ Інститут міста
Публічне обговорення відбудеться 20 серпня о 17:00 за адресою: вул. Чайковського, 31. Вхід вільний для всіх небайдужих громадян.
Простежити подальший розвиток вищеназваної ініціативи можна на сторінках ГО «Львівський Молодіжний Клуб» у Facebook (https://www.facebook.com/lmkorganization) та Instagram (https://www.instagram.com/go_lmk/).
За темою
- У четвер відбудеться публічне обговорення змін до тарифів на пасажирські перевезення
05.05.2026, 20:48
- 33-річний львів’янин із похоронним вінком намагався незаконно потрапити до Румунії
05.05.2026, 18:49
- У Львові на шкільних ярмарках до Дня міста зібрали 7,8 млн грн для ЗСУ
05.05.2026, 18:30
- Дорогу на вул. Ференца Ліста перемостили вже на 80%
05.05.2026, 16:47
- На Львівщині батьків шестимісячного хлопчика судитимуть за невиконання обов’язків по догляду за дитиною
05.05.2026, 15:41
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
На Львівщині жінка прикрила дітей від рою бджіл і потрапила до реанімації
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
В озері на Золочівщині виявили тіло 37-річного чоловіка
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми