• Головна
  • Новини
  • У Львові реставратори відновили історичну браму на вул.Тарнавського

01.12.2022, 20:10

У Львові реставратори відновили історичну браму на вул.Тарнавського

У Львові відреставрували історичну металеву браму у будинку на вулиці Тарнавського, 25, вона мала значні пошкодження та втрачені елементи

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Реставратори працювали над брамою близько трьох місяців.

"Ця брама була в незадовільному стані через облущену стару фарбу, корозію металу і суттєві пошкодження в нижній частині. Тут був втрачений фрагмент притульної планки з рослинним орнаментом, автентичні ручки, поріг. А замість засклення верхній світлик був забитий металевими листами", – розповідає майстер-реставратор Ігор Добрянський.

Брамі повернули автентичний чорний колір, відновили металеві елементи оздоби, а також виготовили нові ручки за зразком автентичних, а у світлику встановили засклення.

Загальна вартість реставраційних робіт – близько 69 тисяч гривень, з яких 30% склав внесок мешканців, а решту профінансували у межах програми співфінансування відновлення цінних елементів в історичних будинках.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: