• Головна
  • Новини
  • У Львові проводять безкоштовні тренінги з тактичної медицини

05.09.2022, 16:17

У Львові проводять безкоштовні тренінги з тактичної медицини

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, що на вул. Пекарській, 41, проводять безкоштовні одноденні навчання з тактичної медицини.

В одному із останніх занять взяли участь близько 30 охочих містян.

"Чим далі триває війна, тим більшою є затребуваність саме на такий курс медичної допомоги. Люди хочуть бути впевненими в елементарній здатності надати допомогу собі і ближньому практично", –  каже керівниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Світлана Ткачук.

Під час тренінгу учасники дізнаються, як надати допомогу і діяти при масивних кровотечах, тяжких травмах грудної клітини, опіках та переломах, другорядних ушкодженнях, евакуації поранених. Навчання проводить інструктор з бойовим досвідом.

Участь у тренінгу можуть взяти всі охочі. Щоб відвідати курс, необхідно зареєструватись. Інформацію про майбутні тренінги шукайте на сторінці центру у Фейсбук.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: