• Головна
  • Новини
  • У Львові провели першу в західному регіоні родинну трансплантацію нирки 13-річній дівчинці

29.04.2021, 16:10

У Львові провели першу в західному регіоні родинну трансплантацію нирки 13-річній дівчинці

У Львові провели першу в західному регіоні провели  родинну трансплантацію нирки саме дитині, 13- річній львів’янці, що страждала на хронічну хворобу нирок у термінальній стадії. Про це медики розповіли під час прес-конференції у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Операцію проводили 20 квітня.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

«Злагоджена робота спеціалістів нашого центру, Львівської обласної клінічної лікарні та ЛНМУ імені Данила Галицького дала свої позитивні результати. На сьогоднішній день реципієнт та донор почуваються добре. Трансплантація нирки дитині - це вагомий крок для подальшого розвитку дитячої трансплантології на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Наш центр надає унікальну медичну допомогу дітям з різними патологіями. Одним з таких напрямків є лікування та опіка дітей з хронічною хворобою нирок. Ми єдиний заклад охорони здоров’я на Західній Україні, який може проводити ниркову замісну терапію таким пацієнтам», - зазначив директор ЗУСДМЦ Андрій Синюта.

Експерт департаменту охорони здоров’я ЛОДА з трансплантології Ростислав Жук, в свою чергу,  наголосив, що діти із патологією нирок тепер можуть лікуватися в Україні, а не виїжджати за кордон, адже трансплантація для пацієнтів, що отримують нирковозамісну терапію була проведена в клініці, яка надає повний об’єм медичної допомоги, необхідної для лікування таких патологій.

Нагадаємо, 13-річна пацієнтка мала вроджену ваду розвитку нирок. Донором став її батько.

До цього, здебільшого, такі оперативні втручання рутинно виконувались закордоном, що потребувало збору неймовірних сум коштів батьками та благодійниками, - зазначають у Центрі.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

Галина Козяр

Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

Мирослав Дністрянський

Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: