• Головна
  • Новини
  • У Львові провели надскладну операцію, повернувши пацієнту змогу нормально ходити

17.01.2022, 15:45

У Львові провели надскладну операцію, повернувши пацієнту змогу нормально ходити

Через хворобу, ноги 57-річного Ігоря зігнулися під кутом 90 градусів. Оскільки він фізичного більше не міг стояти, чоловік опустився наприсядки і лише так пересувався. Випрямив ноги чоловік лише після двох надскладних операцій, які провели у 8-мій лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова. Зараз чоловік вчиться заново ходити.

Про це йдеться на сайті Львівської міськради.

«Історія Ігоря дуже незвична. Десять років тому він переїхав зі Львова до села та оселився на горищі батьківської хати. Горище було невисоким, тому під час ходьби доводилося підгинати ноги, а ще – холодним. Після першої ж зими у невисокому та прохолодному приміщенні, Ігор помітив проблеми із ходьбою: аби розрівняти ноги, йому уже доводилося докладати зусиль.

Симптоми, які минули з потеплінням, повернулися із першими прохолодними ночами. За наступну зиму ноги чоловіка зігнулися під кутом 90 градусів, і він більше нічого не міг з цим зробити.

Хвороба прогресувала, у нього утворилися контрактури обох кульшових суглобів, колінних, м’язів та сухожиль. Простими словами – вони “закам’яніли”, і пересуватися Ігор міг уже лише на колінах», - повідомили у 8-мій лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова.

Відтак, два роки тому Ігоря у такому стані забрав до Львова брат, ще кілька місяців він шукав лікарів, які б змогли допомогти чоловіку. Зрештою, звернувся до хірургів 8-ї лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова. Чоловіка потрібну було оперувати.

«Однак через складність ситуації, працювати лікарям довелося уже не з м’язами та сухожилками, які були скороченими, а з кістками. Їх на обох ногах розрізали і фіксували імплантати в положенні, який відповідає природньому станові. Першу операцію на правій нозі Ігореві виконали одразу, другу – на лівій, місяць тому.

Усе минуло успішно. І хоча чоловік ще не бігає, але вперше за два останні роки він випрямляє ноги і робить кроки. Після реабілітації, нехай і виснажливої та довгої, Ігор зможе знову нормально ходити», - додали в лікарні.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

Коментар

Блоги

Наталя Тимчій

Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

Мирослав Дністрянський

Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

Мирослав Дністрянський

Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: