26.05.2020, 00:56

У Львові провели унікальну операцію на мозку. Фото

Нейрохірурги клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова провели унікальну операцію на головному мозку, завдяки чому жінка змогла одужати і вже готується до виписки. Про це повідомили в лікарні.   

Зокрема, у повідомленні сказано: "Наші нейрохірурги врятували життя жінці з внутрішньошлуночковою пухлиною та гідроцефалією у глибинних структурах головного мозку!!! Це перша операція такого рівня складності та майстерності в напрямі нейрохірургії у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова!

Три дні тому 50-річна львів’янка поступила до нас хоч і при свідомості, проте у стані, коли була неконтактна із зовнішнім світом. Провівши низку обстежень, команда нейрохірургів у складі Андрія Токарського, Остапа Федорка та Ярослава Діжака діагностувала новоутвір та надлишкове накопичення рідини у шлуночковій системі мозку. Після цього медики взялись за хірургічне лікування пацієнта.

Операція із застосуванням ендоскопа тривала всього годину. А ще за кілька годин жінка почувала себе краще і сьогодні - вже готова повертатися додому!

Тож вітаємо нейрохірургів із вдалою та першою такою роботою!!!

До речі, наші нейрохірурги стажувались за кордоном, де, в тому числі, навчались працювати з якраз ендоскопічним обладнанням! І тепер ці практики успішно застосовують тут, у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги!".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: